Schneider Electric Harmony K1, K2 - K63F013UP - Kézikapcsoló, 63A, 3P, 2fok., átkapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K63 típusú kapcsolócsalád tagjaként ez a termék 63A-es névleges áramerősséggel rendelkezik, ami kifejezetten alkalmassá teszi nagyobb teljesítményű berendezések vezérléséhez is. A kapcsoló fekete fogantyúval van felszerelve, amely egy 64x64 mm-es fém előlappal rendelkezik. A kapcsoló 30 fokos kapcsolási szöggel működik, és a pozíciók 1-2 fekete jelöléssel vannak ellátva a fém jelölőtáblán, ami egyértelművé teszi a kezelő számára az aktuális kapcsolási állapotot.
A K63F013UP kapcsoló elülső rögzítéssel szerelhető, amely 4 furattal történik. A kapcsoló fej előlappal rendelkezik, mérete 64 x 64 mm. Műszaki paramétereit tekintve IP40-es védettségű az IEC 60529 szabvány szerint, valamint rendelkezik 690V-os névleges szigetelési feszültséggel (3-as szennyezettségi fokozat mellett) az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. A rövidzárlati védelem biztosításához 80A-es gG típusú olvadóbiztosíték szükséges, rövidzárlati árama 10000A. A kapcsoló 6 kV-os névleges lökőfeszültség-állóságú mind az EN 947-1, mind az IEC 947-1 szabványok szerint.
A termék pozitív nyitású érintkezőkkel rendelkezik, és lassú bontású működésű, ami biztosítja a kapcsolt áramkörök optimális működését és védi a rendszert a túlzott íveléstől. Az elektromos csatlakoztatás fogótányéros csavarkapcsokkal történik, amelyekhez rugalmas vezetékek esetén 2 x 10 mm², tömör vezetékek esetén pedig 2 x 16 mm² keresztmetszetű vezetékek csatlakoztathatók. A csatlakozások meghúzási nyomatéka 2,5 Nm.
A Harmony K63F013UP kapcsoló rendkívül tartós, 300000 kapcsolási ciklust képes teljesíteni, ami hosszú élettartamot biztosít ipari környezetben is. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +55°C között van, míg tárolási hőmérséklet-tartománya -40°C és +70°C között található. A kapcsoló megfelel az IEC 60947-3 szabványnak, valamint rendelkezik CULus tanúsítvánnyal különböző teljesítményosztályokra: 120V 3 LE 1 fázis, 480V 25 LE 3 fázis, 240V 7,5 LE 1 fázis, 240V 10 LE 3 fázis. A termék kapcsolási képessége részletesen megtalálható a termék adatlapján, különböző feszültségszintek és terheléstípusok esetére, mind egyenáramú (DC) alkalmazásokra.
Schneider Electric Harmony K63F013UP műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Teljes kézikapcsoló
Komponens neve: K63
Hőáram: 63 A
Szerelési hely: Előlapi
Rögzítési mód: 4 furattal
Kapcsolófej típusa: 64 x 64 mm-es előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú
Forgófogantyú lezárása: Nincs
Jelölés: Fém jelölőlappal, 1 - 2 fekete jelöléssel
Kézikapcsoló funkció: Átkapcsoló kapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt pozíció: Nincs kikapcsolt pozíció
Pólusok leírása: 3P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 30°, Bal: 330°
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő információk
Kapcsolási szög: 30°
Névleges szigetelési feszültség: 690 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Rövidzárlati áram: 10000 A
Rövidzárlati védelem: 80 A olvadóbiztosíték, gG típus
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az EN 947-1 szerint, 6 kV az IEC 947-1 szerint
Érintkező működése: Lassú bontás
Pozitív nyitás: Van
Elektromos csatlakozás: Fogótányéros csavarkapcsok rugalmas vezetékhez, kapacitás: 2 x 10 mm²
Fogótányéros csavarkapcsok tömör vezetékhez, kapacitás: 2 x 16 mm²
Meghúzási nyomaték: 2,5 Nm
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 300000 ciklus
CAD teljes szélesség: 64 mm
CAD teljes magasság: 64 mm
CAD teljes mélység: 132 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 60947-3
Terméktanúsítványok: CULus 120 V 3 LE 1 fázis, CULus 480 V 25 LE 3 fázis, CULus 240 V 7,5 LE 1 fázis, CULus 240 V 10 LE 3 fázis
Védőkezelés: TC
Működési környezeti hőmérséklet: -25...55 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Túlfeszültségi kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint, II. osztály az NF C 20-030 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
72 mm