Schneider Electric Harmony K1, K2 - K50B002AP - Kézikapcsoló, 50A, 2P, fi45, be - ki
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kézikapcsoló, 50A, 2P, fi45, be-ki K50B002AP Schneider
Kézikapcsoló, 50A, 2p, fi45, be-ki. termékcsalád: Harmony K - komponens neve: K50 - Ith konvencionális szabad levegő termikus áram: 50 A - termék szerelése: mellső szerelésű - forgatófogantyús lakat: nélkül - cam kapcsoló funkciók: kapcsoló - visszatérés: nincs - pólusok megnevezése: 2P - kapcsolási helyzetek: jobb: 0° - 60° - IP védettségi szint: IP40 megfelel IEC 529, IP40 megfelel NF C 20-010. Előnyök : Engedje át magát a hihetetlenül egyszerű irányításnak. Három sorozatával teljes kínálatot nyújt, a K család kapcsolói a beállítás egyszerűségét ötvözik a rugalmassággal: különböző rögzítési módszerek, teljes termékek vagy összetevők egyedi felhasználói összeállításhoz (közdarabokkal használt vázak és fejek a Harmony termékcsaládból, stb.).. Alkalmazások: - Ipar és építőipar: kezelőpanelek és konzolok kialakításához. Egyszerű gépek és folyamatszabályozás közvetlen irányítására használhatók....
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
72 mm