Schneider Electric Harmony K - K63F003UP - komplett bütykös kapcsoló, 63A, 3P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K63F003UP modell egy 3-pólusú átkapcsoló kapcsoló, amely három különböző pozícióba állítható: 1-0-2 (bal-közép-jobb). A kapcsoló elülső lapján található fém jelölőtábla egyértelműen mutatja a három állást, fekete színű számozással. A 64x64 mm méretű előlapi szerelőlappal rendelkező eszköz fekete műanyag fogantyúval van ellátva, és nem tartalmaz fogantyúzárat. A kapcsoló 0° és 60° fokos kapcsolási szöggel rendelkezik jobb oldalon, valamint 0° és 300° fokos kapcsolási szöggel bal oldalon, ami lehetővé teszi a pontos és megbízható működtetést.
A Schneider K63F003UP kapcsoló 63 amper névleges árammal bír, így nagyobb teljesítményű berendezések kapcsolására is alkalmas. Az IP40-es védettségi fokozat megfelelő védelmet nyújt por és szilárd tárgyak ellen, az IEC 60529 szabvány követelményeinek megfelelően. A kapcsoló lassú bontással rendelkezik, és pozitív nyitás funkcióval van ellátva, ami különösen fontos biztonsági alkalmazásokban. Az elektromos csatlakoztatás fogva tartó csavaros kapcsokkal történik, amelyek rugalmas vezetékek esetén 2x10 mm², tömör vezetékek esetén pedig 2x16 mm² befogadóképességgel rendelkeznek, 2,5 Nm meghúzási nyomatékkal.
A K63F003UP modell kiemelkedő elektromos tulajdonságokkal rendelkezik: 690 V névleges szigetelési feszültség (3-as szennyezettségi fokozat mellett), 6 kV névleges lökőfeszültség-állóság az EN 947-1 és IEC 947-1 szabványok szerint, valamint 10000 A rövidzárlati áram elleni védelem 80 A-es gG típusú biztosítékkal. A kapcsoló mechanikai élettartama kiemelkedően magas, 300000 kapcsolási ciklusra tervezték, ami hosszú távú, megbízható működést garantál még intenzív használat mellett is.
A termék 4 rögzítőfurattal szerelhető az előlapi 64x64 mm-es kivágásba, a rögzítő panel vastagsága 0,5-5,5 mm között lehet. A részletes panel kivágási információk: D2=4,5 mm, D3=10 mm és G1=48 mm. A kapcsoló teljes befoglaló méretei: 64 mm szélesség, 64 mm magasság és 132 mm mélység, ami kompakt beépíthetőséget biztosít.
A Schneider Electric K63F003UP kapcsoló ideális választás elektromos elosztóberendezésekhez, ipari gépekhez, motorvezérlésekhez, valamint olyan alkalmazásokhoz, ahol szükség van a hálózatok közötti megbízható átkapcsolásra. A termék számos tanúsítvánnyal rendelkezik, beleértve a CULus minősítéseket különböző teljesítményszinteken: 120 V 3 LE 1 fázis, 480 V 25 LE 3 fázis, 240 V 7,5 LE 1 fázis és 240 V 10 LE 3 fázis. Az eszköz széles hőmérsékleti tartományban (-25...55 °C üzemi és -40...70 °C tárolási hőmérséklet) használható, így különböző környezeti feltételek mellett is megbízhatóan működik.
Schneider Electric Harmony K - K63F003UP - komplett bütykös kapcsoló, 63A, 3P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens neve: K63
Névleges áramerősség: 63 A
Szerelési mód: Front szerelés
Rögzítési mód: 4 furattal
Bütykös kapcsolófej típusa: 64 x 64 mm-es előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú
Forgófogantyú zárhatósága: Nincs
Jelölések: Fém előlappal, 1 - 0 - 2 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Átkapcsoló
Visszatérő funkció: Nincs
Kikapcsolt állás: Van kikapcsolt állás
Pólusok leírása: 3P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 0° - 60°, Bal: 0° - 300°
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő adatok
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség: 690 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Rövidzárlati áram: 10000 A
Rövidzárlati védelem: 80 A-es gG típusú biztosíték
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az EN 947-1 szerint, 6 kV az IEC 947-1 szerint
Érintkezők működése: Lassú bontás
Pozitív nyitás: Van
Elektromos csatlakozás: Fogva tartó csavaros kapcsok rugalmas vezetékekhez, befogadóképesség: 2 x 10 mm², Fogva tartó csavaros kapcsok tömör vezetékekhez, befogadóképesség: 2 x 16 mm²
Meghúzási nyomaték: 2.5 N.m
Mechanikai élettartam: 300000 ciklus
Méretek
Teljes szélesség: 64 mm
Teljes magasság: 64 mm
Teljes mélység: 132 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: IEC 60947-3
Termék tanúsítványok: CULus 120 V 3 LE 1 fázis, CULus 480 V 25 LE 3 fázis, CULus 240 V 7,5 LE 1 fázis, CULus 240 V 10 LE 3 fázis
Védőkezelés: TC
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25…55 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40…70 °C
Túlfeszültségi kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint, II. osztály az NF C 20-030 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
72 mm
Magasság méret
136,999999999999 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V