Schneider Electric Harmony K - K50H004UP - komplett bütykös kapcsoló, 50A, 4P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
K50H004UP Kézikapcsoló, 50A, 4P, 3fok. átkapcsoló Schneider
\nKézi választókapcsoló, 4-pólus, 60°, 50A, csavaros csatlakozás. termékcsalád: Harmony K - komponens neve: K50 - Ith konvencionális szabad levegő termikus áram: 50 A - szerelési hely: mellső - forgatófogantyús lakat: nélkül - cam kapcsoló funkciók: átváltó kapcsoló - visszatérés: nincs - pólusok megnevezése: 4P - kapcsolási helyzetek: bal: 0° - 300°, jobb: 0° - 60° - IP védettségi szint: IP40 megfelel IEC 529, IP40 megfelel NF C 20-010. Előnyök : Engedje át magát a hihetetlenül egyszerű irányításnak. Három sorozatával teljes kínálatot nyújt, a K család kapcsolói a beállítás egyszerűségét ötvözik a rugalmassággal: különböző rögzítési módszerek, teljes termékek vagy összetevők egyedi felhasználói összeállításhoz (közdarabokkal használt vázak és fejek a Harmony termékcsaládból, stb.).. Alkalmazások: - Ipar és építőipar: kezelőpanelek és konzolok kialakításához. Egyszerű gépek és folyamatszabályozás közvetlen irányítására használhatók....
Termék adatok
Szélesség méret
74 mm
Hosszúság méret
159 mm
Magasság méret
75 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V