Schneider Electric Harmony K - K115H004UP - komplett bütykös kapcsoló, 115A, 4P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kézikapcsoló, 115A, 4P, 3fok.átkapcsoló K115H004UP Schneider
\nKézikapcsoló, 115A, 4p, 3fok.átkapcsoló. termékcsalád: Harmony K - komponens neve: K115 - Ith konvencionális szabad levegő termikus áram: 115 A - szerelési hely: mellső - forgatófogantyús lakat: nélkül - cam kapcsoló funkciók: átváltó kapcsoló - visszatérés: nincs - pólusok megnevezése: 4P - kapcsolási helyzetek: bal: 0° - 300°, jobb: 0° - 60° - IP védettségi szint: IP40 megfelel IEC 529, IP40 megfelel NF C 20-010. Előnyök : Engedje át magát a hihetetlenül egyszerű irányításnak. Három sorozatával teljes kínálatot nyújt, a K család kapcsolói a beállítás egyszerűségét ötvözik a rugalmassággal: különböző rögzítési módszerek, teljes termékek vagy összetevők egyedi felhasználói összeállításhoz (közdarabokkal használt vázak és fejek a Harmony termékcsaládból, stb.).. Alkalmazások: - Ipar és építőipar: kezelőpanelek és konzolok kialakításához. Egyszerű gépek és folyamatszabályozás közvetlen irányítására használhatók....
Termék adatok
Szélesség méret
98 mm
Hosszúság méret
240 mm
Magasság méret
98 mm