Schneider Electric Harmony K - K10H004UCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 4P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
K10H004UCH Kézikapcsoló, 10A, 4p, 3fok. átkapcsoló Schneider
\nKézi választókapcsoló, 4-pólus, 60°, 10A, Ø 16 vagy 22mm-eshez. termékcsalád: Harmony K - komponens neve: K10 - Ith konvencionális szabad levegő termikus áram: 10 A - termék szerelése: mellső szerelésű - forgatófogantyús lakat: nélkül - cam kapcsoló funkciók: átváltó kapcsoló - visszatérés: nincs - pólusok megnevezése: 4P - kapcsolási helyzetek: bal: 0° - 300°, jobb: 0° - 60° - IP védettségi szint: IP20 (érintkezőtömb), IP65 (működtetőfej) megfelel IEC 60529. Előnyök : Engedje át magát a hihetetlenül egyszerű irányításnak. Három sorozatával teljes kínálatot nyújt, a K család kapcsolói a beállítás egyszerűségét ötvözik a rugalmassággal: különböző rögzítési módszerek, teljes termékek vagy összetevők egyedi felhasználói összeállításhoz (közdarabokkal használt vázak és fejek a Harmony termékcsaládból, stb.).. Alkalmazások: - Ipar és építőipar: kezelőpanelek és konzolok kialakításához. Egyszerű gépek és folyamatszabályozás közvetlen irányítására használhatók....
Termék adatok
Szélesség méret
40,9999999999999 mm
Hosszúság méret
127 mm
Magasság méret
40 mm