Schneider Electric Harmony K - K10F003UCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 3P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K10F003UCH modell 16 mm vagy 22 mm átmérőjű furatba szerelhető, így rugalmasan alkalmazható különböző vezérlőpanelekben. A termék elülső szerelésű, és rendelkezik egy elegáns 30 x 30 mm-es előlappal, amely a fekete fogantyúval és az 1-0-2 fémjelzéssel professzionális megjelenést biztosít. A kapcsoló 60 fokos kapcsolási szöggel működik, jobbra 0° és 60° között, balra pedig 0° és 300° között állítható, ami pontos és megbízható átkapcsolást tesz lehetővé a különböző pozíciók között. A készülék rendelkezik kikapcsolt (0) pozícióval is, ami biztonsági szempontból előnyös.
A K10 sorozatú bütykös kapcsoló kiemelkedő műszaki paraméterekkel büszkélkedhet. 10A-es hagyományos szabad levegőn mért termikus áramerősség jellemzi, valamint kiváló védelmi szinttel rendelkezik: az érintkezőblokk IP20, míg a működtető fej az IEC 60529 szabvány szerint IP65 védettségi fokozattal bír, ami kiváló por- és vízállóságot biztosít. A kapcsoló névleges szigetelési feszültsége 440V (3-as szennyezettségi fok mellett) az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. Akár 1 lóerős (220/240V AC, 3 fázisú) rendszerek kapcsolására is alkalmas, illetve különböző teljesítményszinteken használható: 1800W AC-23A (220/240V, 3 fázis), 370W AC-23A (110/120V, 1 fázis), vagy 750W AC-23A (220/240V, 1 fázis) kapcsolására. A termék AC és DC áramkörökben egyaránt alkalmazható, különböző terhelési típusokkal.
A K10F003UCH kimagasló tartósságot biztosít: mechanikai élettartama 1 millió kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama lenyűgöző 100 millió ciklus, ami hosszú távú megbízhatóságot garantál. Rövidzárlat elleni védelmét 10A-es, gG típusú olvadóbiztosíték biztosítja, lökőfeszültség-állósága pedig 4 kV az IEC 60947-1 szabvány szerint. A készülék lassú bontású érintkezőkkel rendelkezik, és a csatlakoztatás húzókengyeles sorkapcsokkal történik, melyek befogadóképessége 2 x 1,5 mm². A kapcsoló -20...55 °C közötti környezeti hőmérsékleten működtethető, tárolási hőmérséklet-tartománya pedig -40...70 °C. Az IEC 60536 szabvány szerinti II. érintésvédelmi osztályba tartozik, és rendelkezik CULus terméktanúsítással is, így különböző nemzetközi piacokon is használható.
Schneider Electric Harmony K - K10F003UCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 3P, 60°, 3 fokozatú átkapcsoló műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens neve: K10
Konvencionális szabad levegőn mért termikus áramerősség [Ith]: 10 A
Termék rögzítése: Elülső szerelésű
Rögzítési mód: 16 vagy 22 mm átmérőjű furaton keresztül
Bütykös kapcsolófej típusa: 30 x 30 mm előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú
Forgófogantyú zárhatóság: Nincs
Jelölés kivitele: Fém jelöléssel, 1-0-2 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Átkapcsoló kapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt helyzet: Kikapcsolt helyzettel
Pólusok leírása: 3P
Kapcsolási helyzetek: Jobbra: 0°-60°, Balra: 0°-300°
Kiegészítő adatok
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 440 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Névleges üzemi teljesítmény W-ban: 1800 W AC-23A, 220/240 V 3 fázisú
370 W AC-23A, 110/120 V 1 fázisú
750 W AC-23A, 220/240 V 1 fázisú
Névleges teljesítmény lóerőben: 1 LE 220/240 V AC, 3 fázisú
0,33 LE 110/120 V AC, 1 fázisú
0,75 LE 110/120 V AC, 3 fázisú
0,75 LE 220/240 V AC, 1 fázisú
Névleges üzemi áram AC [Ie]: 10 A 400 V AC-1
10 A 400 V AC-21A
3 A 240 V AC-15
6 A 120 V AC-15
Névleges üzemi áram DC [Ie]: 10 A 24 V ellenállásos terhelés
0,3 A 220 V ellenállásos terhelés
0,7 A 110 V ellenállásos terhelés
Elektromos élettartam: 100 millió ciklus
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A olvadóbiztosíték, gG típus
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Érintkező működése: Lassú bontás
Elektromos csatlakozás: Húzókengyeles sorkapcsok, befogadóképesség: 2 x 1,5 mm²
Mechanikai élettartam: 1 millió ciklus
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 30 mm
CAD teljes mélység: 100 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: CENELEC EN 50013
EN/IEC 60947-3
EN/IEC 60947-5-1
Terméktanúsítványok: CULus
Védőkezelés: TC
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés közben: -20...55 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -40...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az IEC 60536 szabványnak megfelelően
Hosszúság méret
40 mm
Magasság méret
105 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
250
Kivitel
átkapcsoló
Védettség
IP20
Frekvencia
50 - 60 Hz
Pólusszám
3
Pólusszám (összesen)
1
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
8 A
Beépítési mélység
74 mm