Schneider Electric Harmony K - K10D012QCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 2P, 60°, 2 fokozatú+0 léptetőkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony K termékcsaládba tartozó K10D012QCH típusú bütykös léptetőkapcsoló egy sokoldalú ipari kapcsolóeszköz, amely számos vezérlési alkalmazásban használható. Ez a komplett bütykös kapcsoló 16 mm vagy 22 mm átmérőjű furatba szerelhető, ami rugalmas telepítési lehetőségeket biztosít különböző ipari környezetekben. A 30x30 mm-es fekete karral ellátott előlapi felülettel rendelkező eszköz praktikus kezelhetőséget és jól látható pozíciójelzést kínál a 0-1-2 fémjelölésnek köszönhetően.
A K10D012QCH műszaki paraméterei imponálóak: 10A konvencionális szabad levegőn mért termikus áramot kínál, 440V szigetelési feszültséggel (IEC 60947-1 szerinti 3-as szennyezettségi fokozat mellett). A névleges üzemi teljesítmény AC-23A alkalmazásnál 370W 110/120V esetén és 750W 220/240V egyfázisú hálózatnál. A kapcsoló lóerőben kifejezett teljesítménye 0,33 LE 110/120V AC, illetve 0,75 LE 220/240V AC egyfázisú hálózaton. Különböző terhelési kategóriákban kiváló teljesítményt nyújt: AC-1 és AC-21A esetén 10A/400V, AC-15 esetén 3A/240V vagy 6A/120V névleges üzemi áramot biztosít. Egyenáramú alkalmazásokhoz is használható: 10A/24V, 0,7A/110V vagy 0,3A/220V ohmos terhelésnél.
A K10D012QCH rendkívüli tartósságot kínál, elektromos élettartama 100 millió kapcsolási ciklus, mechanikai élettartama pedig 1 millió ciklus. A kapcsoló rövidzárlat elleni védelemmel rendelkezik, 10A-es gG típusú olvadóbiztosíték használatával, és 4kV névleges lökőfeszültség-állósággal bír (IEC 60947-1 szerint). A lassú bontású érintkezők és a csavaros csatlakozókapcsok (2 x 1,5 mm² vezetékkeresztmetszettel) biztosítják a megbízható elektromos csatlakozást. A K10D012QCH -20...+55°C üzemi hőmérséklettartományban használható, és CULus tanúsítvánnyal rendelkezik, ami garantálja a nemzetközi szabványoknak való megfelelést, beleértve az EN/IEC 60947-3 és EN/IEC 60947-5-1 szabványokat. A termék IEC 60536 szerinti II. érintésvédelmi osztályba tartozik.
Schneider Electric Harmony K - K10D012QCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 2P, 60°, 2 fokozatú+0 léptetőkapcsoló műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Termék vagy komponens típus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens neve: K10
Konvencionális szabad levegőn mért termikus áram [Ith]: 10 A
Szerelés módja: Előlapi szerelés
Rögzítési mód: Ø 16 vagy 22 mm furat
Bütykös kapcsolófej típusa: 30 x 30 mm-es előlappal
Működtető típusa: Fekete kar
Forgatókar lezárhatósága: Nincs
Jelölés kialakítása: Fémjelölés, 0 - 1 - 2 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Léptetőkapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt állás: Van kikapcsolt állás
Pólusok leírása: 2P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 270° - 330° - 30°
IP védettségi fokozat: Érintkezőblokk: IP20, Működtető fej: IP65 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő információk
Lépések száma: 2
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 440 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi teljesítmény W-ban: 370 W AC-23A, 110/120 V 1 fázis, 750 W AC-23A, 220/240 V 1 fázis
Névleges teljesítmény LE-ben: 0,33 LE 110/120 V AC, 1 fázis, 0,75 LE 220/240 V AC, 1 fázis
Névleges üzemi áram AC [Ie]: 10 A 400 V AC-1, 10 A 400 V AC-21A, 3 A 240 V AC-15, 6 A 120 V AC-15
Névleges üzemi áram DC [Ie]: 10 A 24 V ohmos terhelésnél, 0,3 A 220 V ohmos terhelésnél, 0,7 A 110 V ohmos terhelésnél
Elektromos élettartam: 100000000 ciklus
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A gG típusú olvadóbiztosíték
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Érintkező működése: Lassú bontás
Elektromos csatlakozás: Csavaros szorítókapcsok, szorítókapacitás: 2 x 1,5 mm²
Mechanikai élettartam: 1000000 ciklus
CAD szélesség: 30 mm
CAD magasság: 30 mm
CAD mélység: 88 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: CENELEC EN 50013, EN/IEC 60947-3, EN/IEC 60947-5-1
Terméktanúsítványok: CULus
Védőkezelés: TC
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...55 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az IEC 60536 szerint
Hosszúság méret
105 mm
Magasság méret
40 mm