Schneider Electric Harmony K - K10D004NCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 1P, 60°, 4 fokozatú léptetőkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kézikapcsoló, 10A, 1P, 4fok.fokozatkapcsoló K10D004NCH Schneider
\nKézi léptetőkapcsoló, 1 pólus, 60°, 10A, Ø 16 vagy 22mm-eshez. termékcsalád: Harmony K - komponens neve: K10 - Ith konvencionális szabad levegő termikus áram: 10 A - termék szerelése: mellső szerelésű - forgatófogantyús lakat: nélkül - cam kapcsoló funkciók: léptető kapcsoló - visszatérés: nincs - pólusok megnevezése: 1P - kapcsolási helyzetek: jobb: 270° - 330° - 30° - 90° - IP védettségi szint: IP20 (érintkezőtömb), IP65 (működtetőfej) megfelel IEC 60529. Előnyök : Engedje át magát a hihetetlenül egyszerű irányításnak. Három sorozatával teljes kínálatot nyújt, a K család kapcsolói a beállítás egyszerűségét ötvözik a rugalmassággal: különböző rögzítési módszerek, teljes termékek vagy összetevők egyedi felhasználói összeállításhoz (közdarabokkal használt vázak és fejek a Harmony termékcsaládból, stb.).. Alkalmazások: - Ipar és építőipar: kezelőpanelek és konzolok kialakításához. Egyszerű gépek és folyamatszabályozás közvetlen irányítására használhatók....
Hosszúság méret
40 mm
Magasság méret
105 mm