Schneider Electric Harmony K - K10C003QCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 1P, 45°, 3 fokozatú+0 léptetőkapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K10C003QCH egy komplett bütykös kapcsoló, amely 1-pólusú, 3 lépcsős működéssel és kikapcsolt (0) pozícióval rendelkezik. A kapcsoló 45°-os kapcsolási szöggel működik és a pozíciók fekete számokkal (0, 1, 2, 3) vannak feltüntetve a fémes előlapon. Előlapi szerelésű kivitelben készül, amely Ø16 mm vagy Ø22 mm-es furatba egyaránt beépíthető, így rugalmasan alkalmazható különböző vezérlőpanelekbe. A fekete markolatú kezelőfelület a 30 x 30 mm-es előlappal együtt ergonomikus használatot biztosít.
A kapcsoló kiemelkedő villamos jellemzőkkel büszkélkedhet: 10A konvencionális hőmérsékleti áramerősség, 440V névleges szigetelési feszültség (3-as szennyezettségi fokozat mellett az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően), és több különböző terhelésre vonatkozó névleges üzemi árammal rendelkezik. AC-1 és AC-21A terhelésnél 10A/400V teljesítményt biztosít, míg AC-15 esetén 3A/240V vagy 6A/120V értékeket. Egyenáramú terhelésnél is kiválóan helytáll: 24V-nál 10A, 110V-nál 0,7A, 220V-nál pedig 0,3A ellenállásos terhelést képes kapcsolni. A névleges teljesítménye egyfázisú alkalmazásoknál 370W (AC-23A, 110/120V) vagy 750W (AC-23A, 220/240V).
A K10C003QCH kapcsoló kiváló védelmi tulajdonságokkal rendelkezik. Míg a kapcsolóblokk IP20-as védettséget nyújt, addig a kezelőfej IP65-ös védettségi szinttel büszkélkedhet az IEC 60529 szabványnak megfelelően, így porral és vízsugárral szemben is védett. Robusztus kialakításának köszönhetően kiemelkedő élettartamot biztosít: mechanikai tartóssága 1 millió kapcsolási ciklus, elektromos tartóssága pedig lenyűgöző 100 millió ciklus. A kapcsoló rövidzárlat elleni védelméről 10A-es, gG típusú olvadóbiztosíték gondoskodik.
A Harmony K kapcsolócsalád ezen tagja -20...+55 °C közötti működési hőmérséklettartományban használható, és Class II érintésvédelmi osztályba tartozik az IEC 60536 szerint. Bekötése rögzítőcsavaros kapcsokkal történik, melyek kapacitása 2 x 1,5 mm². A termék 88 mm mélységgel, 30 mm szélességgel és 30 mm magassággal rendelkezik, így kompakt mérete ellenére robusztus kapcsolási teljesítményt nyújt. A K10C003QCH kapcsoló rendelkezik CULus tanúsítvánnyal és megfelel számos nemzetközi szabványnak, mint a CENELEC EN 50013, EN/IEC 60947-3, valamint az EN/IEC 60947-5-1.
Schneider Electric Harmony K - K10C003QCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 1P, 45°, 3 fokozatú+0 léptetőkapcsoló műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Komponens típusa: K10
Termék vagy komponens típusa: Komplett bütykös kapcsoló
Konvencionális szabad levegőben mérhető hőáram [Ith]: 10 A
Szerelési mód: Előlapi szerelés
Rögzítési mód: Ø 16 vagy 22 mm furat
Bütykös kapcsoló fej típusa: 30 x 30 mm-es előlappal
Kezelőszerv típusa: Fekete fogantyú
Forgó fogantyú lakattal zárása: Nincs
Jelölés: Fémes jelölőlap, 0-1-2-3 fekete jelölés
Bütykös kapcsoló funkció: Léptető kapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt állapot: Kikapcsolt pozícióval
Pólusok leírása: 1P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 270° - 315° - 0° - 45°
IP védelmi szint: Csatlakozóblokk: IP20, Működtető fej: IP65 az IEC 60529 szerint
Kiegészítő információk
Lépések száma: 3
Kapcsolási szög: 45°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 440 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi teljesítmény W-ban: 370 W AC-23A, 110/120 V 1 fázis; 750 W AC-23A, 220/240 V 1 fázis
Névleges teljesítmény LE-ben: 0,33 LE 110/120 V AC, 1 fázis; 0,75 LE 220/240 V AC, 1 fázis
Névleges üzemi áram [Ie] váltakozó áramnál: 10 A 400 V AC-1; 10 A 400 V AC-21A; 3 A 240 V AC-15; 6 A 120 V AC-15
Névleges üzemi áram [Ie] egyenáramnál: 10 A 24 V ellenállásos terhelés; 0,3 A 220 V ellenállásos terhelés; 0,7 A 110 V ellenállásos terhelés
Elektromos élettartam: 100000000 ciklus
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A-es olvadóbiztosíték, gG típus
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Érintkező működés: Lassú szakítás
Villamos csatlakozás: Rögzítőcsavaros kapcsok, szorítási kapacitás: 2 x 1,5 mm²
Mechanikai élettartam: 1000000 ciklus
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 30 mm
CAD teljes mélység: 88 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: CENELEC EN 50013, EN/IEC 60947-3, EN/IEC 60947-5-1
Terméktanúsítványok: CULus
Védő kezelés: TC
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...55 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az IEC 60536 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
40,9999999999999 mm
Hosszúság méret
40 mm
Magasság méret
105 mm