Schneider Electric EasyPact EZC - EZELUG2503 - 3 db kábelcsatlakozó 250A-ig EZC250-hez
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric EZELUG2503 kábelcsatlakozó készlet maximális névleges áramerőssége 250A, ami széles körű felhasználást tesz lehetővé különböző ipari és kereskedelmi alkalmazásokban. A csatlakozók anyaga tartós, ellenáll a mechanikai igénybevételnek és az elektromos terhelésnek egyaránt. Kialakításuk lehetővé teszi a könnyed és gyors szerelést, miközben biztosítják a stabil és biztonságos elektromos kapcsolatot.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZELUG2503 -3 db kábelcsatlakozó 250A-ig EZC250-hez műszaki adatok
Fő jellemzők
Rövid terméknév: kábelcsatlakozók
Termék vagy alkatrész típusa: Kábelcsatlakozó
Tartozék/különálló alkatrész kategória: Csatlakozási tartozék
Kompatibilitás: EasyPact áramköri megszakító
Kiegészítő információk
Névleges áramerősség [In]: 0...250 A
Termék adatok
Szélesség méret
48 mm
Hosszúság méret
68 mm
Magasság méret
36 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
250
Anyag
műanyag
Szín
bézs
Kivitel
egyéb
Ütésállóság
IK02
Pólusszám
1
Záróérintkezők száma
1
Nyitóérintkezők száma
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
10 A