Schneider Electric EasyPact EZC - EZCV250N3250 - EZCV250 NP 25kA/400V megszakító 250A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EZCV250 NP 25kA/400V megszakító 250A EZCV250N3250 Schneider
\nEZCV250 NP 25kA/400V megszakító 250A. termékcsalád: EasyPact - termék vagy komponens típusa: áramkör-megszakító - készülék rövid megnevezése: Easypact EZCV250N - megszakító neve: Easypact EZCV250N - készülékalkalmazás: elosztás - védett pólusok leírása: 3t - hálózat típusa: AC - hálózati frekvencia: 50/60 Hz - megszakítónévleges értékek kód: N - megszakítási kapacitás: 20 kA Icu -440 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, 25 kA Icu -380...415 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, 85 kA Icu -220...240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 - Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség: Ics 10 kA 440 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, Ics 12.5 kA 380...415 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, Ics 42.5 kA 220...240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 - felhasználási kategória: A kategória - kioldóegység megnevezése: TM-D - kioldóegység technológia: termikus-mágneses - védelem típusa: földzárlatvédelem, rövidzárlat elleni védelem, rövidzár-védelem. Előnyök : Az egyszerű megoldás 3 fizikai méretével az Easypact megszakítók egyszerű választ adnak a kisfeszültségű hálózatok védelmeinek kiépítésére. Egyszerű kiválasztás, egyszerű üzembe helyezés, egyszerű a használat. Az Easypact egyszerű a kezdetektől a végéig!.. Alkalmazások: A max. 50 kA/415 V megszakítóképességet és 630A névleges áramot meg nem haladó kisfeszültségű hálózatokban a védelem megvalósítása:, Lakossági létesítmények, Ipari és szolgáltató létesítmények..
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V