Schneider Electric EasyPact EZC - EZC630N3600N - EZC630N 3P 36kA megszakító TM600D 3P3D kioldóval
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EZC630N 3P 36kA megszakító TM600D 3P3D kioldóval EZC630N3600N Schneider
Az EasyPact EZC630N egy 3 pólusú, rögzített megszakító, amelyet kisfeszültségű elektromos berendezések védelmére terveztek. Az iparban és az épületekben szabványos alkalmazásokhoz használják, jó teljesítményt kínál versenyképes áron A megszakítókapacitás (Icu) 36kA rms 415VAC 50/60Hz-en. A működési feszültség 440VAC 50/60Hz vagy 250VDC. A termikus-mágneses kioldóegység névleges teljesítménye 600A. A kioldóegység fix túlterhelés- és pillanatnyi védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140mm x 255mm x 110mm) számos opcionális funkcióval és tartozékkal rendelkezik. Az Easypact EZC630N megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947, UL 508) és a tengeri tanúsításoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V