Schneider Electric EasyPact EZC - EZC630N3400N - EZC630N 3P 36kA megszakító TM400D 3P3D kioldóval
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A EZC630N3400N készülék egy termomágneses kioldóval (TM-D) ellátott áramköri megszakító, amely 630 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten. A gyakorlatban a megszakító kioldó egysége 400 A értékre van beállítva 50 °C-on, amely ideális védelmet biztosít túlterhelés és rövidzárlat ellen. Az eszköz kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet: 36 kA Icu értékkel 440 V AC hálózaton, 40 kA értékkel 220/230 V AC feszültségen, valamint 36 kA megszakítóképességgel 380 V és 400/415 V AC hálózatokon egyaránt, mindezt az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A névleges üzemi szakítóképesség (Ics) értékei: 18 kA 440 V AC-nál, illetve 36-40 kA a kisebb feszültségtartományoknál, ami kiváló működési biztonságot garantál.
A Schneider Electric EZC630N3400N kiválóan alkalmazható elosztói környezetben, 'A' kategóriájú felhasználási területeken. A készülék kapcsolási módja karos (toggle) kialakítású, amely egyszerű és gyors működtetést tesz lehetővé. Telepítése fix rögzítéssel történik, hátlapra szerelve. A csatlakozások mind felül, mind alul a megszakító elülső részén helyezkednek el, ami megkönnyíti a bekötést. A megszakító mechanikai élettartama figyelemre méltó: 10000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig 3000 ciklus 415 V AC terhelésnél, ami hosszú távú, megbízható működést biztosít ipari környezetben is. A csatlakozási távolság 45 mm, továbbá a készülék helyi jelzésként pozitív érintkező jelzéssel és kontakt pozíció indikátorral is rendelkezik. A mágneses kioldási áram értéke 4000 A, ami hatékony védelmet biztosít rövidzárlati helyzetekben.
Méreteit tekintve az EZC630N3400N kompakt kialakítású: magassága 255 mm, szélessége 140 mm, mélysége pedig 110 mm, amely lehetővé teszi a hatékony helykihasználást az elosztószekrényekben. A megszakító IP20 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik az IEC 60529, illetve az EN 50102 szabványoknak megfelelően. Működési hőmérséklettartománya széles spektrumot ölel fel: -25 °C-tól +70 °C-ig használható, tárolási hőmérséklete pedig -35 °C-tól +85 °C-ig terjed, így szélsőséges környezeti feltételek mellett is megbízhatóan működik. A Schneider Electric EZC630N3400N megszakító megfelel számos nemzetközi szabványnak, többek között a GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1, JIS C8201-2-2 és EN/IEC 60947-2 előírásainak, ami garantálja a globális kompatibilitást és a magas minőségi színvonalat.
Általános jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Áramköri megszakító
Eszköz rövid neve: Easypact EZC630N
Áramköri megszakító neve: Easypact EZC630N
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Műszaki paraméterek
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3t
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 630 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség
Megszakítási képesség kódja: N
Megszakítási képesség: 36 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség: 40 kA Icu 220/230 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség: 36 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség: 36 kA Icu 400/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 18 kA 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 40 kA 220/230 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 36 kA 380 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 36 kA 400/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Kioldók és védelem
Leválasztásra alkalmas: Igen, az IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldó egység neve: TM-D
Kioldó egység technológiája: Termomágneses
Kioldó egység beállítása: 400 A 50 °C-on
Védelmi típus: Rövidzárlat elleni védelem, Túlterhelés elleni védelem
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947 szerint
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Karos (toggle)
Szerelési mód: Fix
Szerelési alap: Hátlap
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Elektromos élettartam: A kategória: 3000 ciklus 415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Csatlakozási távolság: 45 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkező jelzés
Kontakt pozíció jelző: Igen
Mágneses kioldási áram: 4000 A
Hosszú idejű kioldás beállítás típusa Ir: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítás típusa: Fix
Magasság: 255 mm
Szélesség: 140 mm
Mélység: 110 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1, JIS C8201-2-2, EN/IEC 60947-2
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az EN 50102 szerint
Környezeti működési hőmérséklet: -25...70 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -35...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V