Schneider Electric EasyPact EZC - EZC400N3350N - EZC400N 3P 36kA megszakító TM350D 3P3D kioldóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EZC400N 3P 36kA megszakító TM350D 3P3D kioldóval EZC400N3350N Schneider
Ez egy 350A megszakító az EasyPact EZC400N készülékhez. Ez a termék névleges üzemi feszültség (Ue) 440VAC alatt 50/60Hz-en működik. A végső megszakítási kapacitás (Icu) 50kA 440V-on, a teljes tartomány tekintetében Ics=100%Icu(Ics= 50%Icu 440V-on. A terméknek ezt a változatát 3 pólusú keretre tervezték, 3 póluson történő érzékeléssel, TMD kioldóegységgel felszerelve a termikus-mágneses védelemhez. Megfelel az IEC60947 szabványnak, a CE tanúsításnak és néhány független laboratóriumnak (KEMA, ASEFA, TUV) vagy harmadik féltől származó Tilva-nak. Ez a készülék az IEC60947 által meghatározott III. szennyezettségi fokú környezetben való működésre van tanúsítva, és átmegy a szélsőséges légköri körülmények tesztjén. A készülék függőlegesen vagy vízszintesen szerelhető fémházba, és a biztonsági kockázat ellen lakatolással védhető. A védelmi fokozat IP40 a közvetlen forgatható fogantyú esetében, és IP54 a meghosszabbított forgatható fogantyú esetében. Ez a sorozat rendelkezik a jelző vagy feszültségkioldó segédberendezések elhelyezésére szolgáló nyílásokkal, attól függően, hogy hová van behelyezve a készülékbe a megszakító elülső burkolata mögött. A rögzített méret 140mm (szélesség), 255mm (magasság), 110mm (mélység).
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V