Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250H3250 - EZC250H 3P 36kA/400V megszakító 250A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric EZC250H3250 kismegszakító kiemelkedő teljesítményével és sokoldalúságával tűnik ki a piacon. A termék H jelölésű megszakítóképességgel rendelkezik, ami különösen nagy rövidzárlati áramok esetén nyújt megbízható védelmet. A megszakítóképességi értékek impresszívek: 36 kA 380 V AC és 400-415 V AC feszültségnél, 25 kA 440 V AC mellett, valamint 10 kA 550 V AC feszültségnél. Egyenáramú alkalmazásokhoz is használható, ahol 30 kA megszakítóképességet biztosít 125 V DC (1P) és 250 V DC (2P) mellett. Ez a sokoldalúság lehetővé teszi, hogy a termék különböző elektromos rendszerekben is kiválóan helytálljon.
A termék TM-D típusú kioldóegységgel van felszerelve, amely termikus-mágneses technológián alapul. Ez a technológia biztosítja mind a túlterhelés, mind a rövidzárlat elleni védelmet. A névleges áram 250 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, és a kioldóegység 50 °C-on is 250 A névleges értékkel működik. A névleges szigetelési feszültség 690 V AC, míg a névleges üzemi feszültség 550 V AC vagy 250 V DC. A névleges lökőfeszültség-állóság 6 kV az IEC 60947-2 szabvány szerint, amely biztosítja a megfelelő védelmet feszültségcsúcsok esetén. A termék leválasztásra is alkalmas, ami fontos szempont a biztonságos karbantartási munkálatok szempontjából.
A Schneider Electric EZC250H3250 kismegszakító fizikai jellemzői is figyelemre méltóak. A kompakt kialakítás (165 mm magasság, 105 mm szélesség, 60 mm mélység) lehetővé teszi a helytakarékos beépítést az elosztószekrényekbe. A vezérlés típusa kapcsolókaros, a rögzítési mód fix, és a csatlakozási osztás 35 mm. A mechanikai élettartam 10000 ciklus, ami hosszú távú használhatóságot biztosít. A termék IP20 védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így megfelelő védelmet nyújt a mechanikai behatásokkal szemben is. Az üzemi hőmérséklet-tartomány -25 és +70 °C között van, míg tárolási hőmérsékletként -35 és +85 °C közötti értékeket garantál a gyártó. Mindezen tulajdonságok együttesen teszik az EZC250H3250 kismegszakítót kiváló választássá bármely professzionális villamos rendszer védelméhez.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250H3250 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Kismegszakító
Eszköz rövid neve: Easypact EZC250H
Kismegszakító neve: Easypact EZC250H
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3t
Elektromos jellemzők
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 550 V AC 50/60 Hz és 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kódja: H
Megszakítóképesség:
10 kA Icu 550 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 125 V DC 1P-nél az IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 250 V DC 2P-nél az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 110...130 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
5 kA 550 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
15 kA 125 V DC-nél az IEC 60947-2 szerint
15 kA 250 V DC-nél az IEC 60947-2 szerint
18 kA 380 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
18 kA 400/415 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
12,5 kA 440 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
42,5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
42,5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
Egyéb jellemzők
Leválasztásra alkalmas: Igen, az IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység névleges értéke: 250 A 50 °C-on
Védelem típusa: Túlterhelés elleni védelem, Rövidzárlat elleni védelem
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60664-1 és IEC 947-1 szerint
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Rögzítési mód: Fix
Rögzítő felület: Hátlap
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási osztás: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkező kijelzés
Nullavezető védelem beállítása: Védelem nélkül
Földzárlat védelem: Nélkül
Méretek
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2, EN/IEC 60947-1, GB/T 14048.2
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -35...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
122 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
104 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V