Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3160 - EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 160A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az EZC250F3160 megszakító 160A névleges árammal rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, amely ideálissá teszi közepes terhelésű áramkörök védelméhez. A termék F törőkapacitás kóddal jellemezhető, ami különböző feszültségszinteken különböző megszakítóképességet jelent: 15 kA Icu 400-415V AC esetén, 18 kA Icu 380V AC mellett, és 25 kA Icu 220-240V AC feszültségen. Ez a rugalmas teljesítmény lehetővé teszi, hogy a készülék különböző hálózati környezetekben is hatékonyan működjön. Az EZC250F3160 AC és DC hálózatokban egyaránt alkalmazható, 50/60 Hz frekvenciatartománnyal kompatibilis.
A megszakító termál-mágneses kioldóval (TM-D) rendelkezik, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés és rövidzárlat ellen egyaránt. A készülék 690V AC szigetelési feszültséggel és 6 kV impulzusállósággal rendelkezik az IEC 60947-2 szabvány szerint. Üzemi feszültségtartománya AC hálózaton 550V-ig, DC hálózaton pedig 250V-ig terjed. A termék számos nemzetközi szabványnak megfelel, beleértve a GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60947-2 előírásokat, ami garantálja a megbízható működést és a nemzetközi kompatibilitást.
A Schneider Electric EZC250F3160 megszakító kompakt méretekkel rendelkezik (165 mm magasság, 105 mm szélesség, 60 mm mélység), így könnyen beépíthető különböző elosztóberendezésekbe. A fix rögzítési mód és a frontoldali csatlakozások egyszerűsítik a telepítést. A készülék IP20 védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, széles üzemi hőmérséklet-tartománya (-25°C és +70°C között) pedig biztosítja a megbízható működést extrém környezeti körülmények között is. A mechanikai élettartam 10000 ciklus, ami hosszú távú, megbízható üzemeltetést tesz lehetővé. A pozitív érintkezésjelzés segíti a készülék állapotának gyors és egyértelmű azonosítását. Az EZC250F3160 kiemelkedő választás villamos szakemberek számára, akik megbízható és hatékony megszakítót keresnek elektromos rendszerek védelméhez.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3160 -EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 160A műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Megszakító
Eszköz rövidítése: Easypact EZC250F
Megszakító megnevezése: Easypact EZC250F
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Elektromos jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3t
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint, 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: F
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség Icu:
10 kA 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
15 kA 400...415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
18 kA 380 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
25 kA 110...130 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
25 kA 220...240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
5 kA 125 V DC 1P az IEC 60947-2 szerint
5 kA 250 V DC 2P az IEC 60947-2 szerint
5 kA 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Üzemi megszakítóképesség [Ics]:
9 kA 380 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
12,5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
12,5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
2,5 kA 125 V DC az IEC 60947-2 szerint
2,5 kA 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
2,5 kA 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
9 kA 400/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
7,5 kA 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Leválasztásra alkalmas: Igen az IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldó egység
Kioldó egység neve: TM-D
Kioldó egység technológiája: Termál-mágneses
Kioldó egység névleges értéke: 160 A 50 °C-on
Védelem típusa: Túlterhelés védelem, Rövidzárlat védelem
Szennyezettségi fok
3 az IEC 60664-1 szerint
3 az IEC 947-1 szerint
Telepítési és szerelési jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Szerelési mód: Rögzített
Szerelési felület: Hátlap
Felső csatlakozás: Front
Alsó csatlakozás: Front
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási távolság: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkezés jelzés
Nulla védelem beállítása: Védelem nélkül
Földzárlat védelem: Nélküle
Méretek
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1, EN/IEC 60947-2
IP védelmi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás alatt: -35...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V