Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3125 - EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 125A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az EZC250F3125 típusú megszakító névleges árama 125A (40°C-on mérve), a kioldó egység névleges árama pedig 125A (50°C-on). F kategóriás megszakítási képessége széles feszültségtartományban biztosít védelmet: 15 kA Icu 400-415V AC hálózatokon, 18 kA Icu 380V AC-n, 10 kA Icu 440V AC-n, valamint 25 kA Icu 110-130V és 220-240V AC esetén. Egyenáramú hálózatokhoz is alkalmazható, ahol 5 kA megszakítási képességgel rendelkezik 125V DC (1P) és 250V DC (2P) esetén. Névleges üzemi feszültsége 550V AC (50/60 Hz) és 250V DC között változhat, szigetelési feszültsége 690V AC, míg az impulzus-állósági feszültsége 6 kV az IEC 60947-2 szabvány szerint.
A megszakító kapcsolási módja billenőkapcsolós (toggle), és pozitív érintkezés-jelzéssel rendelkezik a könnyű állapotazonosítás érdekében. Rögzítése fix, hátlapra szerelhető, a csatlakozások pedig elöl találhatók mind az alsó, mind a felső oldalon. A készülék mechanikai élettartama 10000 kapcsolási ciklus, ami hosszú távú, megbízható működést biztosít. A csatlakozási távolság 35 mm, ami szabványos sínekre történő szerelhetőséget tesz lehetővé.
Az EZC250F3125 megszakító IP20 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 fokozatú ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Széles hőmérsékleti tartományban (-25...+70°C) használható, ami alkalmassá teszi változatos környezeti feltételek melletti telepítésre. Méretei kompaktak: 165 mm magas, 105 mm széles és 60 mm mély, így helytakarékos megoldást kínál elosztószekrényekben való alkalmazásra. A szennyezettségi fok 3-as értékű az IEC 60664-1 és az IEC 947-1 szabványoknak megfelelően, ami ipari környezetben is biztonságos működést garantál.
Schneider Electric EasyPact EZC műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Kismegszakító
Eszköz rövid neve: Easypact EZC250F
Kismegszakító neve: Easypact EZC250F
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok: 3t
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 125 A 40°C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges impulzus-állósági feszültség [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
250 V DC az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség
Megszakítási képesség kódja: F
Megszakítási képesség: 10 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
18 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 110...130 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
5 kA Icu 125 V DC 1P az IEC 60947-2 szerint
5 kA Icu 250 V DC 2P az IEC 60947-2 szerint
5 kA Icu 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 9 kA 380 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
12.5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
12.5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
2.5 kA 125 V DC az IEC 60947-2 szerint
2.5 kA 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
2.5 kA 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
9 kA 400/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
7.5 kA 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Működési jellemzők
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldó egység neve: TM-D
Kioldó egység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldó egység névleges árama: 125 A 50°C-on
Védelem típusa: Túlterhelés elleni védelem, Rövidzárlat elleni védelem
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint, 3 az IEC 947-1 szerint
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Billenőkapcsoló
Szerelési mód: Rögzített
Szerelési tartó: Hátlap
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási távolság: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkezés jelzés
Nullavezető-védelem beállítása: Védelem nélkül
Földzárlat-védelem: Nélkül
Méretek
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2, GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70°C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -35...85°C
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V