Schneider Electric EasyPact EZC - EZASHT024DC - Munkaáramú kioldó EZC100-hoz 24 V DC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Munkaáramú kioldó EZC100-hoz 24 V DC EZASHT024DC Schneider
\nMunkaáramú kioldó EZC100-hoz 24 V DC. készülék rövid megnevezése: SHT - termék vagy komponens típusa: feszültségkioldó - készülékalkalmazás: ellenőrzés - feszültségkioltási típus: munkaáramú kioldó. Előnyök : Az egyszerű megoldás 3 fizikai méretével az Easypact megszakítók egyszerű választ adnak a kisfeszültségű hálózatok védelmeinek kiépítésére. Egyszerű kiválasztás, egyszerű üzembe helyezés, egyszerű a használat. Az Easypact egyszerű a kezdetektől a végéig!.. Alkalmazások: A max. 50 kA/415 V megszakítóképességet és 630A névleges áramot meg nem haladó kisfeszültségű hálózatokban a védelem megvalósítása:, Lakossági létesítmények, Ipari és szolgáltató létesítmények..
Termék adatok
Szélesség méret
25 mm
Hosszúság méret
85 mm
Magasság méret
70 mm