Schneider Electric EasyPact EZC - EZALUG1003 - 3 db kábelcsatlakozó 100A-ig EZC100-hoz
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az EZALUG1003 kábelcsatlakozó szett kifejezetten a 3 pólusú kialakításokhoz lett tervezve, és kompatibilis a 10mm² és 50mm² keresztmetszetű kábelekkel. A csatlakozók névleges árama 0-100A között van, ami ideálissá teszi őket a közepes terhelésű ipari és kereskedelmi elektromos rendszerekhez. A Schneider Electric által gyártott EasyPact EZC100, CVS100BS és GR12T megszakítókkal való teljes kompatibilitás biztosítja a problémamentes telepítést és a hosszú távú, megbízható működést.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZALUG1003 -3 db kábelcsatlakozó 100A-ig EZC100-hoz műszaki adatok
Fő jellemzők
Eszköz rövid neve: CVS100BS, EZC100, GR12T
Termék vagy alkatrész típusa: Kábelcsatlakozó
Tartozék/külön alkatrész kategória: Csatlakozási tartozék
Pólusok leírása: 3P
Kiegészítő adatok
Névleges áram [In]: 0...100 A
Termék adatok
Szélesség méret
20 mm
Hosszúság méret
85 mm
Magasság méret
70 mm