Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11N3TM016L - Megszakító (50 kA 415 VAC) , 3P 3d, 16 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSXm 63N kompakt megszakító az elosztási rendszerek védelmének új generációját képviseli. Ez a 3 pólusú, TMD típusú kioldóegységgel rendelkező megszakító 16A névleges áramerősségre van tervezve, és optimális megoldást nyújt a kis helyigényű alkalmazásokhoz. A C11N3TM016L cikkszámú kompakt megszakító különlegessége a fejlett EverLink csatlakozók használata, amelyek fokozott biztonságot és egyszerű telepítést biztosítanak.
A ComPacT NSXm termékcsalád figyelemre méltó rövidzárlati megszakítóképességgel rendelkezik, amely eléri az 50 kA-t 415V AC feszültségen, így N teljesítményszintű védelmet kínál. A termék különösen kiemelkedő teljesítményt nyújt az alacsonyabb feszültségtartományokban, ahol akár 90 kA rövidzárlati megszakítóképességgel büszkélkedhet 220-240V AC esetén. Magasabb feszültségszinteken is megbízható védelmet nyújt: 440V-nál 50 kA, 500V-nál 25 kA, 525V-nál 15 kA és 660-690V-nál 10 kA. A névleges üzemi feszültség 690V AC 50/60 Hz frekvencián, ami rendkívül sokoldalú felhasználást tesz lehetővé.
A megszakító termál-mágneses kioldóegysége (TM-D) LI védelmi funkciókkal rendelkezik, ami magában foglalja a hosszú késleltetésű termikus védelmet túlterhelés ellen, valamint az azonnali mágneses védelmet rövidzárlati események esetén. A túlterhelés elleni védelem (Ir) 0,7...1 x In tartományban állítható, míg a pillanatáram védelem (Ii) fix értékre van beállítva 500 A-nél. A kapcsoló működtetése billenőkarral történik, és a megszakító rögzített kivitelben szerelhető. Az EverLink csatlakozókapcsok lehetővé teszik 2,5–95 mm² merev vagy sodrott alumínium/réz vezetékek, valamint 2,5-70 mm² rugalmas réz vezetékek csatlakoztatását, ami rendkívül rugalmas telepítési lehetőségeket biztosít a különböző alkalmazási területeken.
A ComPacT NSXm megszakító kiváló mechanikai és villamos tartósságot mutat, akár 20000 kapcsolási ciklust biztosítva. A termék szigetelési feszültsége (Ui) 800V AC, míg a névleges lökőfeszültség állóképesség (Uimp) 8 kV. A megszakító IP40-es védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 fokozatú mechanikai ütésállósággal az IEC 62262 alapján. Széles hőmérsékleti tartományban (-25°C és +70°C között) használható, és akár 95%-os relatív páratartalom mellett is megbízhatóan működik. A termék további előnyei közé tartozik a félátlátszó előlap, amely növeli a biztonságot a segédérintkezők megfelelő elhelyezésének ellenőrzésével, valamint a QR-kód a gyors termék-információkhoz való hozzáféréshez a GO2SE platformon keresztül.
ComPacT NSXm 63N 3 pólusú megszakító műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSXm
Eszköz rövid neve: NSXm 63N
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 16 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Névleges határzárlati megszakítóképesség [Icu]:
90 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 380...415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
15 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660...690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Teljesítményszint: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges érték: 16 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás állítási típus Ir: Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartomány [Ir]: 0.7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés állítási típus tr: Fix
Pillanat védelmi kioldás állítási típus Ii: Fix
Pillanat védelmi kioldás állítási tartomány [Ii]: 500 A
Földzárlat védelem: Nélküle
Kezelés és beépítés
Vezérlés típusa: Billentyűkar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Rögzítési alap: Hátlap
Rögzítési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátsó felületre szerelve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozások
Csatlakozó kapcsok:
1 Everlink kapocs vezeték méret 2,5...95 mm², merev vagy sodrott alumínium/réz
1 Everlink kapocs vezeték méret 2,5...70 mm², rugalmas réz
Csatlakozási távolság:
35 mm távtartóval
27 mm távtartó nélkül
9 mm osztások: 9 modul
Segédérintkezők
Elektromos segédérintkezők beszerelési nyílások száma:
1 nyílás OF segédkapcsoló számára
1 nyílás SD riasztó kapcsoló számára
1 nyílás MN vagy MX feszültségkioldó számára
Helyi jelzés: Zöld jelzőzászló segédérintkezők jelenlétének jelzésére
Méretek és súly
Szélesség (Sz): 81 mm
Magasság (M): 137 mm
Mélység (M): 80 mm
Szín: Szürke (RAL 7016)
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: I. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 2000 m korlátozás nélkül, 5000 m korlátozással
Villamos tartósság
Villamos tartósság:
20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 2.3 W
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
210 mm
Magasság méret
120 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V