Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - LV432640 -110–130 V AC 50/60 Hz MT400/630 motormechanizmus modul
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A modul 110-130 V AC 50/60 Hz vezérlő feszültséggel működik és kompatibilis a ComPacT NSX400, NSX630, valamint ezek DC változataival is. A standard motormechanizmus automatikus rugós felhúzási funkcióval rendelkezik, amely biztosítja a megszakító gyors és megbízható működését. A készülék rögzített szerelési módot használ, és 400A vagy 630A névleges áramerősségű megszakító kerettel működhet együtt. A vezérlési típusa standard, ami biztosítja a könnyű integrációt a legtöbb ipari rendszerbe.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - LV432640 -110–130 V AC 50/60 Hz MT400/630 motormechanizmus modul műszaki adatok
Fő jellemzők
Eszköz rövid neve: MT400/630
Termék vagy komponens típusa: Motormechanizmus
Eszköz alkalmazása: Automatikus rugós felhúzás
Kompatibilitási tartomány: ComPacT NSX400, ComPacT NSX630, ComPacT NSX400 DC, ComPacT NSX630 DC
Vezérlés típusa: Standard
Vezérlő áramkör feszültsége [Uc]: 110...130 V AC 50/60 Hz
Megszakító szerelési módja: Rögzített
Megszakító keret névleges áramerőssége: 630 A, 400 A
Kiegészítő információk
Vezérlőjel típusa: Impulzus, Tartós
Megszakító válaszideje: < 700 ms nyitás, < 80 ms zárás
Maximális működési frekvencia: 4 percenként
Maximális teljesítményfelvétel VA-ben: 500 VA zárás, 500 VA nyitás
Reteszelési lehetőségek leírása: Lakattal lezárható KI pozícióban, 1-3 lakat Ø 5 - Ø 8
Termék adatok
Szélesség méret
170 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
170 mm