Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63W46E630 - megszakító NSX630HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 630 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX630HB2 megszakító egy professzionális, 4 pólusú áramköri megszakító, amely maximális védelmet biztosít a villamos rendszerek számára. A C63W46E630 cikkszámú termék nagy megszakítóképessége (100kA 690VAC feszültségen) teszi különösen alkalmassá ipari és nagyobb kereskedelmi létesítmények számára, ahol a potenciálisan magas zárlati áramokkal szembeni védelem elengedhetetlen.
Ez a megszakító 630 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és 690 V AC 50/60 Hz üzemi feszültséggel működik. A termék kiemelkedő tulajdonsága a fejlett MicroLogic 6.3 E elektronikus kioldóegysége, amely LSIG (túlterhelés, rövidzárlat-késleltetett, rövidzárlat-azonnali és földzárlat) védelmi funkciókat biztosít. A kioldóegység a védelem mellett fejlett mérési és kommunikációs képességekkel is rendelkezik, beleértve az energiamérést, karbantartási indikátorokat, áram- és teljesítményigény kijelzést, maximumérték/minimumérték rögzítést, pillanatnyi és igény szerinti értékek megjelenítését, valamint időbélyeggel ellátott eseménynaplókat.
A ComPacT NSX630HB2 megszakítót nagy mechanikai és elektromos tartósság jellemzi: 15000 mechanikai ciklus és változó elektromos tartósság különböző feszültség- és áramszinteken (például 8000 ciklus 440 V In/2, 4000 ciklus 440 V In esetén). A termék fix beépítési módú, és toggle vezérléssel rendelkezik. Szerelése többféle pozícióban lehetséges: vízszintesen, függőlegesen vagy hátoldalával sík felületre. A felső és alsó csatlakozási pontok frontálisak, 45 mm csatlakozási osztással. A készülék méretei: 185 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység, nettó tömege 8,13 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63W46E630 -Megszakító NSX630HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 630 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Terméktípus: Áramköri megszakító
Termékcsalád: ComPacT
Termék neve: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX630HB2
Alkalmazás: Elosztás
Műszaki specifikációk
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 630 A 40 °C-nál
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítási kapacitás
Megszakítási képesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
100 kA 525 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIG
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú késleltetésű)
S: rövidzárlat késleltetett védelem
I: pillanatműködésű rövidzárlat védelem
G: földzárlat védelem
Beállítási tartományok
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya [Ir]: 250...630 A
Hosszú késleltetésű védelem időkésleltetési tartománya [tr]: 15...400 s 1,5 x Ir-nél
0,5...16 s 6 x Ir-nél
0,35...11 s 7,2 x Ir-nél
Rövid késleltetésű védelem beállítási tartománya [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem időkésleltetési tartománya [tsd]: 0...0,4 s I²t=off
0,1...0,4 s I²t=on
Pillanatműködésű védelem beállítási tartománya [Ii]: 1,5...11 x In
Földzárlat védelem beállítási tartománya [Ig]: 0,4...1 x In for In = 40 A
0,2...1 x In for In > 40 A
Ig engedélyezése be/ki
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési módja: Fix
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátsó oldalával sík felületre
Felső csatlakozás: Front
Alsó csatlakozás: Front
Csatlakozási osztás: 45 mm
Szélesség (Sz): 185 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (M): 110 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
IP védettségi fokozat: IP40 IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
203 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V