Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63W31M500 - Megszakító NSX630HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 500 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX630HB2 megszakító 1.3 MA 500A 3P C63W31M500 Schneider
Ez a ComPacT NSX630HB2 egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 85 kA effektív 500 VAC 50/60 Hz és 100 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 1,3 M kioldóegységet tartalmaz, 500 A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 1,3 M kioldóegység állítható rövid távú védelmet és fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX630HB2 a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm