Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63V46E630 - Megszakító NSX630HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 630 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX630HB1 megszakító 630 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és 690 V AC 50/60 Hz üzemi feszültségen működik. Kiemelkedő szakítókapacitása 75 kA 660/690 V AC feszültségen, 80 kA 525 V AC feszültségen és 85 kA 500 V AC feszültségen teszi rendkívül megbízhatóvá a túláramok és rövidzárlatok elleni védelemben. Az NSX630HB1 megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas szigetelésre is, ami tovább növeli sokoldalúságát az ipari alkalmazásokban. A MicroLogic 6.3 E elektronikus kioldóegység átfogó védelmet biztosít túlterhelés, rövidzárlat és földzárlat ellen, miközben fejlett mérési és kommunikációs funkciókat kínál.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63V46E630 -Megszakító NSX630HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 630 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX630HB1
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 630 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Szakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
Szakítóképesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési mód: Fix
Villamos jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus-állóképesség: 8 kV
Névleges üzemi szakítóképesség: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
80 kA 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 8000 ciklus 440 V In/2 esetén
4000 ciklus 440 V In esetén
6000 ciklus 690 V In/2 esetén
2000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 39,7 W
Védelmi beállítások
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetésű)
S: rövidzárlat elleni védelem (rövid késleltetésű)
I: rövidzárlat elleni azonnali védelem
G: földzárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges értéke: 630 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem bekapcsolási érték beállítás típusa Ir: Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem bekapcsolási érték beállítási tartománya: 250...630 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartománya: 15...400 s 1,5 x Ir esetén
0,5...16 s 6 x Ir esetén
0,35...11 s 7,2 x Ir esetén
Fizikai jellemzők
Szélesség: 185 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Nettó tömeg: 8,13 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 (IEC 60664-1 szerint)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529 szerint)
IK védettségi fokozat: IK07 (IEC 62262 szerint)
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m csökkentés nélkül
2000 m...5000 m csökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
203 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V