Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63V36M500 - Megszakító NSX630HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E-M kioldóegység 500 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX630HB1 megszakító 6.3 EM 500A 3P C63V36M500 Schneider
Ez a ComPacT NSX630HB1 egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 85 kA effektív 500 VAC 50/60 Hz és 75 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ebbe a termékbe egy 500A névleges teljesítményű elektronikus MicroLogic 6.3 E-M kioldóegység van beépítve, állítható földzárlat-védelemmel (KI állásban). A MicroLogic 6.3 E-M kioldóegység állítható hosszú és rövid távú védelmet, valamint rögzített azonnali védelmet biztosít. A MicroLogic 6.3 E-M beépített kijelzőegységgel rendelkezik a finombeállítások beállításához és az energia kijelzéséhez (energiamérő). Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX630HB1 a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm