Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63V35E630 - Megszakító NSX630HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 5.3 E kioldóegység 630 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 3 pólusú megszakító 630 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és kiemelkedő, 75 kA megszakítóképességgel bír 690 V AC feszültségen. A MicroLogic 5.3 E elektronikus kioldóegység LSI védelmi funkciókat biztosít: túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem (S) és pillanatnyi zárlati védelem (I). A túlterhelés-védelem (Ir) 250-630 A között 9 fokozatban állítható, a rövid késleltetésű zárlati védelem (Isd) 1,5-10 x Ir között szabályozható 9 különböző beállítással, míg a pillanatnyi zárlati védelem (Ii) 1,5-11 x In tartományban finomhangolható. A termikus memória funkció 20 percig aktív marad a kioldás előtt és után is, biztosítva a berendezések hatékony védelmét.
A megszakító rugalmas szerelési lehetőségeket kínál: hátlapra rögzíthető, és mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető. A csatlakozási pontok elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, 45 mm-es csatlakozási távolsággal. A készülék széleskörű kommunikációs képességekkel rendelkezik: energiamérés, maximum/minimum értékek, védelmi és riasztási beállítások, karbantartási jelzők, pillanatnyi és igényelt értékek, teljesítményminőség, időbélyeges előzmények és eseménytáblák, valamint áramerősség- és teljesítményigény. Az előlapon található jelzések - a villogó zöld LED a működésre kész állapotot, a piros LED a 105%-os Ir túlterhelést, a narancssárga LED pedig a 90%-os Ir túlterhelést jelzi - egyszerűsítik a diagnosztikát. Az LCD kijelző további részletes információkat nyújt a működésről és az energiafogyasztásról.
A megszakító 800 V AC szigetelési feszültséggel és 8 kV lökőfeszültség-állósággal rendelkezik. Mechanikai élettartama 15000 ciklus, míg elektromos élettartama akár 8000 ciklus is lehet 440 V-on In/2 terhelésnél. Az eszköz IP40 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így megfelelő védelmet biztosít különböző környezeti feltételek mellett. Működési hőmérséklet-tartománya -25 °C és +70 °C között van, tárolási hőmérséklete pedig -40 °C és +85 °C között. A C63V35E630 megszakító 140 mm széles, 255 mm magas és 110 mm mély, a nettó tömege 6,2 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63V35E630 -Megszakító NSX630HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 5.3 E kioldóegység 630 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX630HB1
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram: 630 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en (IEC 60947-2 szerint)
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en (IEC 60947-2 szerint)
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en (IEC 60947-2 szerint)
Megszakítóképesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési mód: Fix
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Üzemeltetési adatok
Névleges üzemi megszakítóképesség: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz-en (IEC 60947-2 szerint)
80 kA 525 V AC 50/60 Hz-en (IEC 60947-2 szerint)
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en (IEC 60947-2 szerint)
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 8000 ciklus 440 V In/2 áramerősségnél
4000 ciklus 440 V In áramerősségnél
6000 ciklus 690 V In/2 áramerősségnél
2000 ciklus 690 V In áramerősségnél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 39,7 W
Védelmi beállítások
Védelmi típus: L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
S: rövid idejű zárlati védelem
I: pillanatnyi zárlati védelem
Kioldóegység névleges értéke: 630 A 40 °C-on
Ir hosszú idejű védelmi kioldási beállítási tartomány: 250...630 A
tr hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány: 15...400 s 1,5 x Ir-nél
0,5...16 s 6 x Ir-nél
0,35...11 s 7,2 x Ir-nél
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Isd rövid idejű védelmi kioldási beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir
tsd rövid idejű késleltetés beállítási tartomány: 0...0,4 s I²t=ki
0,1...0,4 s I²t=be
Ii pillanatnyi védelmi kioldási beállítási tartomány: 1,5...11 x In
Jelzések és kommunikáció
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) az üzemkész állapothoz
LED 105 % Ir (piros) túlterheléshez
LED 90 % Ir (narancs) túlterheléshez
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Adatkommunikáció: Energiamérés
Maximum/minimum értékek
Védelmi és riasztási beállítások
Karbantartási jelzők
Pillanatnyi és igény értékek
Teljesítmény minőség
Időbélyeggel ellátott előzmények és eseménytáblák
Igényelt áram és teljesítmény
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m derating nélkül
2000 m...5000 m deratinggel
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V