Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63N47E570 - Megszakító NSX630N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 7.3 E Vigi kioldóegység 570 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX630N megszakító 570 A névleges árammal rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és 440 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültségen működik. Kiemelkedő szakítóképessége 50 kA 415 V AC feszültségen az IEC 60947-2 szabvány szerint, ami garantálja a biztonságos működést még extrém rövidzárlati áramok esetén is. A készülék egyéb szakítóképesség értékei: 85 kA 220/240 V AC-n, 42 kA 440 V AC-n, 30 kA 500 V AC-n, 22 kA 525 V AC-n és 10 kA 660/690 V AC feszültségen. Az UL szabvány szerint is kiváló értékekkel rendelkezik: 85 kA 240 V AC-n, 50 kA 480 V AC-n és 20 kA 600 V AC-n.
A megszakító MicroLogic 7.3 E típusú elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSIR védelmi funkciókat biztosít. Ez magában foglalja a túlterhelés elleni védelmet (L), a késleltetett rövidzárlat elleni védelmet (S), a pillanatnyi rövidzárlat elleni védelmet (I) és a földzárlat elleni védelmet (R). A kioldóegység 570 A-re van kalibrálva 40°C-on, és számos beállítási lehetőséget kínál. A hosszú késleltetésű védelem (Ir) 250-570 A tartományban, 9 különböző beállítással állítható. A rövid késleltetésű védelem (Isd) 1,5-10 x Ir között, a pillanatnyi kioldás (Ii) pedig 1,5-12 x In értékek között állítható. A földzárlatvédelem érzékenysége 300 mA és 10 A között hat különböző értékre állítható, a kioldási idő pedig 0 ms és 1 s között választható. A készülék rendelkezik termikus memóriával is, amely 20 percig megőrzi az adatokat a kioldás előtt és után.
A megszakító kompakt méretekkel rendelkezik: 185 mm széles, 255 mm magas és 110 mm mély. IP40-es védettséggel és IK07 mechanikai ütésállósággal rendelkezik az IEC szabványok szerint. -25°C és 70°C közötti környezeti hőmérsékleten működőképes, és 0-2000 m tengerszint feletti magasságig használható teljesítménycsökkenés nélkül, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel. Élettartama rendkívül hosszú: mechanikai élettartama 15000 ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 2000-8000 kapcsolási ciklus között változik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63N47E570 - Megszakító NSX630N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 7.3 E Vigi kioldóegység 570 A, 4P4d műszaki adatok
Általános információk
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX630N
Termék vagy alkatrész típusa: Földzárlati megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Műszaki jellemzők
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Semleges pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 570 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
42 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
20 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
Szakítóképesség kód: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIR
Hosszú késleltetésű védelem (Ir) tartomány: 250...570 A, 9 beállítás
Semleges védelem beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Rövid késleltetésű védelem (Isd) tartomány: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés (tsd): 0...0,4 s I²t=ki; 0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem (Ii) tartomány: 1,5...12 x In
Földzárlat védelem érzékenysége (IΔn): 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A, 10 A
Földzárlat védelem késleltetés (Δt): 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Kiegészítő adatok
Vezérlés típusa: Kapcsoló
Megszakító szerelési mód: Fix
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 500 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi szakítóképesség [Ics]: Megegyezik az Icu értékekkel
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 8000 ciklus 440 V In/2; 4000 ciklus 440 V In; 6000 ciklus 690 V In/2; 2000 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 55,6 W N, 55,6 W L1 és L3, 47,6 W L2
Méretek és szerelés
Szélesség (Sz): 185 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (M): 110 mm
Nettó tömeg: 8,13 kg
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos a háton
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 45 mm
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül; 2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
185 mm
Magasság méret
168 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V