Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63N44V570 - Megszakító NSX630N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 570 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX630 megszakító 4P 50kA Micrologic 4.3 Vigi kioldóegység 570A 4P4D C63N44V570 Schneider
Ez a ComPacT NSX630N egy komplett 4P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 50 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Ez a termék egy 570A-es besorolású elektronikus MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegységet tartalmaz, beépített állítható földzárlat-védelemmel. A MicroLogic 4.3 Vigi állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet is biztosít. Ez a 4 pólusú változat (185 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX630N a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V