Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63N34V570 - megszakító, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 570 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék lelkét a fejlett MicroLogic Vigi 4.3 elektronikus kioldóegység képezi, amely 570 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten. A megszakító LSoIR típusú védelmi funkciókat kínál: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), rögzített késleltetésű rövidzárlat elleni (So), pillanatnyi rövidzárlat elleni (I), valamint integrált földzárlat elleni (R) védelmet biztosít. A túlterhelésvédelmi beállítás (Ir) 9 fokozatban állítható, 250-570 A tartományban, míg a rövidzárlat elleni védelem (Isd) az Ir 1,5-10-szeresére állítható. A pillanatnyi rövidzárlat védelmi küszöb (Ii) rögzített értékű, 6900 A. A földzárlat-érzékenység (IΔn) 6 fokozatban állítható: 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A és 10 A értékekre, kikapcsolási késleltetése pedig 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms és 1 s értékekre állítható.
A készülék kiemelkedő megszakítóképességgel rendelkezik: 50 kA 415 V AC feszültségen, az IEC 60947-2 szabvány szerint. További megszakítóképességei: 85 kA 220/240 V AC-nél, 42 kA 440 V AC-nél, 30 kA 500 V AC-nél, 22 kA 525 V AC-nél, és 10 kA 660/690 V AC feszültségen. A megszakító mechanikai élettartama 15000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 2000-8000 ciklus között változik. Az eszköz szigetelési feszültsége 500 V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV.
A C63N34V570 kompakt méretekkel rendelkezik: 140 mm széles, 255 mm magas és 110 mm mély, súlya mindössze 6,2 kg. Szerelése egyszerű, fix kivitelű, hátlapra szerelhető, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban felszerelhető. Az előlapi csatlakozás megkönnyíti a telepítést és karbantartást. IP40 védettségének köszönhetően megbízható működést biztosít még szennyezett környezetben is, ahol a szennyezettségi fok 3. Működési hőmérséklet-tartománya rendkívül széles: -25°C és +70°C között, tárolási hőmérséklete pedig -50°C és +85°C között van, így szélsőséges környezeti feltételek mellett is alkalmazható. A megszakító Class II érintésvédelmi osztályú az előlapon, ami fokozott biztonságot nyújt a kezelőszemélyzetnek.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63N34V570 -Megszakító, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 570 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX630N
Termék vagy alkatrész típusa: Földzárlat-védelmi megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 570 A 40°C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képességek
Megszakítóképesség:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
42 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoIR
Kioldóegység besorolása: 570 A 40°C-on
Hosszú késleltetésű kioldó beállítás típusa Ir (termikus védelem): Beállítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 250-570 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Beállítható
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Isd]: 1,5-10 x Ir
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 6900 A
Földzárlat-védelem
Földzárlat-védelem: Integrált
Földzárlat-védelem osztálya: A osztály
Földzárlat-védelem érzékenységi beállításának típusa IΔn: Beállítható
Földzárlat-védelem érzékenységi beállítási tartomány [IΔn]: 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A, 10 A
Működési mód: KI, az IΔn forgókapcsoló használatával
Földzárlat-védelem időkésleltetési beállítási típusa Δt: Beállítható
Maradék földzárlat időkésleltetés beállítás [Δt]: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Vezérlés és csatlakozás
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési módja: Fix
Szerelési alátámasztás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos a háton
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztásköz: 45 mm
Helyi jelzés
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (M): 110 mm
Nettó tömeg: 6,2 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegőhőmérséklet működés közben: -25-70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tároláskor: -50-85 °C
Relatív páratartalom: 0-95%
Üzemi magasság: 0-2000 m csökkentés nélkül, 2000-5000 m csökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
140 mm
Magasság méret
168 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V