Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63N31M500 - Megszakító NSX630N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 500 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A 3 pólusú megszakító MicroLogic 1.3M elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely 500 A névleges áramerősséggel működik 65 °C környezeti hőmérsékleten. A berendezés kiemelkedő rövidzárlati szakítóképességgel rendelkezik, amely eléri a 50 kA-t 380/415 V AC hálózati feszültség esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint. További kiemelkedő értékek: 85 kA 220/240 V AC, 42 kA 440 V AC, 30 kA 500 V AC, 22 kA 525 V AC, és 10 kA 660/690 V AC feszültségen. Az UL 60947-4-1 szabvány szerint is tanúsított, 85 kA szakítóképességgel 240 V AC, 50 kA 480 V AC és 20 kA 600 V AC feszültségen.
A ComPacT NSX C63N31M500 megszakító kiváló műszaki jellemzőkkel rendelkezik: 800 V szigetelési feszültség, 8 kV impulzus állóképesség, fix rövid késleltetésű kioldás és fix pillanatműködésű kioldás. A MicroLogic 1.3 M kioldóegység S típusú rövid késleltetésű rövidzárlati védelmet és I típusú pillanatműködésű rövidzárlati védelmet biztosít. A rövidzárlati védelem (Isd) 9 különböző beállítási lehetőséggel rendelkezik 2500-6500 A tartományban, míg a pillanatműködésű védelem (Ii) értéke fix 6500 A. A megszakító tartalmaz egy zöld villogó LED-et, amely jelzi az üzemkész állapotot. Az eszköz IP40 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik.
A megszakító fix szerelésű kivitelű, rögzítése hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben felszerelhető. A készülék méretei: 140 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység. Működési hőmérséklet-tartománya -25 és +70 °C között van, tárolási hőmérséklete -50 és +85 °C között, relatív páratartalom 0-95% között. 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkentés nélkül használható, 2000-5000 m között teljesítménycsökkentéssel üzemeltethető. Mechanikai élettartama 15000 ciklus, elektromos élettartama pedig az üzemi feszültség és terhelés függvényében 2000-8000 ciklus között változik. A pólusonkénti disszipált teljesítmény 25 W. A C63N31M500 megszakító a Schneider Electric ComPacT NSX termékcsaládhoz tartozik, amelynek jellemzői a kompakt kialakítás és a magas megbízhatóság.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63N31M500 - Megszakító NSX630N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 500 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Termékcsalád: ComPacT NSX
Készüléktípus: NSX630N
Alkalmazás: Motorvédelem
Pólusok: 3P
Védett pólusok: 3D
Névleges áram: 500 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózati típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Kód: N 50 kA 415 V AC
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
42 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
20 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Kioldóegység jellemzői
Típus: MicroLogic 1.3 M
Technológia: Elektronikus
Védelem típusa: SI
Névleges kioldóáram: 500 A 65 °C-on
Rövid késleltetésű védelem
Beállítási típus: Isd, 9 különböző beállítási lehetőség
Beállítási tartomány: 2500 A, 3000 A, 3500 A, 4000 A, 4500 A, 5000 A, 5500 A, 6000 A, 6500 A
Késleltetési beállítás: Rögzített (tsd)
Pillanatműködésű védelem
Beállítási típus: Rögzített (Ii)
Beállítási érték: 6500 A
Mechanikai és egyéb adatok
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 8000 ciklus 440 V In/2, 4000 ciklus 440 V In, 6000 ciklus 690 V In/2, 2000 ciklus 690 V In
Pólusonkénti disszipált teljesítmény: 25 W
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Rögzítési mód: Fix
Szerelhetőség: Hátlapra, vízszintesen és függőlegesen
Csatlakoztatás: Elölről (felül és alul)
Csatlakozási osztás: 45 mm
Méretek és tömeg
Szélesség: 140 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3 (IEC 60664-1)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529)
IK védettségi fokozat: IK07 (IEC 62262)
Üzemi hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Jelzések
Helyi jelzés: Zöld villogó LED (üzemkész állapot jelzése)
Termék adatok
Szélesség méret
153 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm