Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63H32D630 - Megszakító NSX630H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 630 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX megszakító család C63H32D630 típusú tagja egy professzionális, magas terhelhetőségű áramköri megszakító, amely kiválóan alkalmazható ipari és elosztási rendszerekben. Ez a 3 pólusú NSX630H típusú megszakító 630 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C-on, és kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet a különböző feszültségtartományokban.
A megszakító számos beállítási lehetőséget kínál a testreszabott védelem érdekében. A hosszú késleltetésű védelmi beállítás (Ir) 9 különböző értékre állítható 250-630 A tartományban. A rövid idejű rövidzárlati védelmi beállítás (Isd) szintén 9 különböző szintre állítható, 1,5-10 x Ir tartományban. Az azonnali rövidzárlati védelem (Ii) értéke 6900 A, amely megfelelő védelmet biztosít a hirtelen fellépő súlyos rövidzárlatok esetén. A megszakító 20 perces termikus memóriával is rendelkezik a kioldás előtt és után, ami növeli a védelem hatékonyságát hosszan tartó terhelések esetén.
A C63H32D630 kiemelkedő élettartammal rendelkezik: mechanikai tartóssága 15000 ciklus, míg elektromos tartóssága a feszültségtől és a terheléstől függően 2000-8000 ciklus között változik. A termék 690 V AC üzemi feszültségig alkalmazható, 50/60 Hz hálózati frekvenciával. Szigetelési szilárdsága 800 V AC, míg névleges lökőfeszültség állósága 8 kV, ami kiváló elektromos védelmet biztosít. A megszakító IP40-es védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szabványnak megfelelően. A termék -25...70 °C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, tárolási hőmérséklet-tartománya pedig -50...85 °C. Relatív páratartalom szempontjából 0...95% között használható. Tengerszint feletti 2000 m-ig teljesítménycsökkenés nélkül, 2000-5000 m között pedig derating alkalmazásával működtethető.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63H32D630 - Megszakító NSX630H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 630 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Rövid terméknév: NSX630H
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 630 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
20 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
65 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
50 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
11 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Védelmi típusok:
L: hosszú késleltetésű túlterhelés elleni védelem
So: rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelem rögzített késleltetéssel
I: azonnali rövidzárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges árama: 630 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
[Ir] hosszú késleltetésű védelmi beállítási tartomány: 250...630 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Rögzített
Rövid késleltetésű védelem beállítási típusa Isd: Állítható 9 fokozatban
[Isd] Rövid késleltetésű védelem beállítási tartománya: 1,5...10 x Ir
Azonnali védelem beállítási típusa Ii: Rögzített
[Ii] azonnali védelem beállítási tartománya: 6900 A
Mechanikai jellemzők
Vezérlési típus: Váltókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam:
8000 ciklus 440 V In/2 esetén
4000 ciklus 440 V In esetén
6000 ciklus 690 V In/2 esetén
2000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítménydisszipáció: 39,7 W
Rögzítési alap: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra szerelve
Csatlakozás felül: Elülső
Csatlakozás alul: Elülső
Csatlakozási távolság: 45 mm
Méretek
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (Mé): 110 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V