Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C6344A570 - Kioldóegység MicroLogic 4.3 AL NSX 630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 570A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Micrologic 4.3 AL 4x570 kioldóegység NSX630 C6344A570 Schneider
Ez a MicroLogic 4.3 AL egy 4 pólusú, 4d elektronikus kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 630 megszakítókon használnak. Ez az 570A névleges teljesítményű elektronikus kioldóegység optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. Állítható, hosszú idejű túlterhelés elleni védelmet tartalmaz. Ezenkívül állítható rövid távú védelmet és fix azonnali védelmet biztosít a rövidzárlat ellen. A MicroLogic 4.3 AL kioldás nélküli földzárlat-riasztást biztosít, amely a sorkapcson elérhető. A MicroLogic 4.3 AL riasztási LED-ekkel jelzi a túlterhelést. A zöld Ready LED villog, ha a megszakító készen áll a kioldásra. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
212 mm
Hosszúság méret
249 mm
Magasság méret
172 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
112,6 mm