Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C6337E570 - Kioldóegység MicroLogic 7.3 E NSX 630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 570A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú C6337E570 típusú MicroLogic Vigi 7.3E kioldóegység a ComPacT NSX630 megszakítókhoz kínál korszerű védelmi és energiamérési megoldást. Ez a 3 pólusú, elektronikus technológiájú eszköz 570A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és különösen elosztóhálózatok védelméhez ajánlott.
A rövidzárlat elleni késleltetett védelem (Isd) 1,5-10-szeres Ir értékre állítható, míg a késleltetési idő (tsd) 0-0,4 másodperc között I²t=off esetén, illetve 0,1-0,4 másodperc között I²t=on beállításnál. A pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (Ii) szintén állítható, 1,5-11-szeres In értékre. A földzárlat elleni védelem Class A besorolású, és az érzékenység (IΔn) 0,3A, 0,5A, 1A, 3A, 5A vagy 10A értékre állítható. A földzárlat késleltetési idő (Δt) szintén állítható 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms vagy 1 s értékekre. A földzárlatvédelmi funkció az IΔn forgókapcsolóval ki is kapcsolható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C6337E570 - Kioldóegység MicroLogic 7.3 E NSX 630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 570A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termékcsalád típusa: ComPacT NSX400...630
Komponens típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.3 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kompatibilitás: ComPacT NSX630
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Védelmi funkciók: LSIR
Védelmi típusok:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetésű)
S: késleltetett rövidzárlat elleni védelem
I: pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem
R: földzárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges értéke: 570 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési módja: Fix
Kiegészítő adatok
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartománya [Ir]: 250...570 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési típusa tr: Állítható
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési tartománya [tr]:
15...400 s 1,5 x Ir értéknél
0,35...11 s 7,2 x Ir értéknél
0,5...16 s 6 x Ir értéknél
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási típusa Isd: Állítható
Rövid késleltetésű védelem kioldási tartománya [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetési típusa tsd: Állítható
Rövid késleltetésű védelem késleltetési tartománya [tsd]:
0...0,4 s I²t=off
0,1...0,4 s I²t=on
Pillanatnyi védelem kioldási típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási tartománya [Ii]: 1,5...11 x In
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztálya: A osztály
Földzárlat védelem érzékenységének beállítási típusa IΔn: Állítható
Földzárlat védelem érzékenységének beállítási tartománya [IΔn]:
0,3 A
0,5 A
1 A
3 A
5 A
10 A
Földzárlat védelem speciális üzemmód: KI az IΔn forgókapcsolóval
Földzárlat védelem késleltetésének beállítási típusa Δt: Állítható
Földzárlat védelem késleltetésének beállítási tartománya [Δt]:
0 ms
60 ms
150 ms
500 ms
1 s
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Nincs
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) a működésre kész állapothoz
LED 105% Ir (piros) túlterhelés esetén
LED 90% Ir (narancssárga) túlterhelés esetén
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Adatkommunikáció: Teljesítmény minőség
Földzárlat áram
Védelem és riasztási beállítások
Karbantartási jelzők
Maximum/minimum értékek
Energia mérés
Pillanatnyi és igény szerinti értékek
Tesztjelentések
Időbélyegzett előzmények és eseménytáblák
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti üzemi hőmérséklet: -25...70 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -40...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
214 mm
Hosszúság méret
249 mm
Magasság méret
168 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Mélység
112,6 mm