Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C6337A570 - Kioldóegység MicroLogic 7.3 E AL NSX 630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 570A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú MicroLogic Vigi 7.3E AL kioldóegység a C6337A570 cikkszámmal a modern épületvillamossági rendszerek egyik kulcsfontosságú komponense. Ez az elektronikus kioldóegység kifejezetten a ComPacT NSX630 megszakítókhoz lett kifejlesztve, és alapvető védelmi funkciókat, földzárlat riasztást, valamint energiamérést biztosít 570A áramerősségnél.
A MicroLogic 7.3E AL egy rendkívül sokoldalú eszköz, amely három pólussal rendelkezik, és ezáltal ideálisan alkalmazható elosztórendszerekben. A kioldóegység LSI védelmi funkciókkal rendelkezik, amely magában foglalja a túlterhelés elleni védelem (L), rövid idejű zárlatvédelem (S) és pillanatnyi zárlatvédelem (I) funkciókat. Ez a komplex védelmi rendszer biztosítja a villamos hálózatok maximális biztonságát különböző üzemi körülmények között. A kioldóegység névleges áramerőssége 570A 40°C környezeti hőmérsékleten, és 440V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültségen működik.
A MicroLogic 7.3E AL kioldóegység integrált földzárlat védelemmel rendelkezik, amely A osztályú, és különböző érzékenységi beállításokkal konfigurálható. A földzárlat védelem érzékenységének beállítási tartománya 0,3A, 0,5A, 1A, 3A, 5A és 10A értékekre állítható. A földzárlat védelem késleltetése szintén állítható, a beállítási tartomány 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms és 1 s értékeket foglal magában. A berendezés lehetőséget biztosít a földzárlat védelem kikapcsolására is az IΔn forgókapcsoló segítségével.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C6337A570 - Kioldóegység MicroLogic 7.3 E AL NSX 630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 570A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termékcsalád részletek: ComPacT NSX400...630
Termék vagy komponens típus: Kioldóegység
Kioldóegység név: MicroLogic 7.3 E AL
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kompatibilitás: ComPacT NSX630
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
S: rövid idejű zárlat védelem
I: pillanatnyi zárlat védelem
Kioldóegység névleges érték: 570 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő
Hosszú idejű kioldás beállítási típus Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 250...570 A
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítási típus tr: Állítható
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítási tartomány [tr]:
15...400 s 1,5 x Ir-nél
0,35...11 s 7,2 x Ir-nél
0,5...16 s 6 x Ir-nél
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem kioldás beállítási típus Isd: Állítható
Rövid idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetés beállítási típus tsd: Állítható
Rövid idejű védelem késleltetés beállítási tartomány [tsd]:
0...0,4 s I²t=ki
0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem kioldás beállítási típus Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 1,5...11 x In
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztály: A osztály
Földzárlat védelem érzékenység beállítási típus IΔn: Állítható
Földzárlat védelem érzékenységi beállítási tartomány [IΔn]:
0,3 A
0,5 A
1 A
3 A
5 A
10 A
Földzárlat védelem specifikus mód: KI az IΔn forgókapcsoló használatával
Földzárlat védelem idő késleltetés beállítási típus Δt: Állítható
Földzárlat védelem idő késleltetés beállítási tartomány [Δt]:
0 ms
60 ms
150 ms
500 ms
1 s
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Nélkül
Helyi jelzés:
Villogó LED (zöld) üzemkész állapotra
LED 105% Ir (piros) túlterhelésre
LED 90% Ir (narancssárga) túlterhelésre
Kijelző típus: LCD kijelző
Mérés típus: Energiamérő
Adatok kommunikációja:
Védelem és riasztási beállítások
Időbélyegzett előzmények és eseménytáblázatok
Energiaminőség
Maximum/minimum értékek
Földzárlati áram
Igény szerinti áram és teljesítmény
Energiamérés
Pillanatnyi és igény szerinti értékek
Tesztjelentések
Karbantartási indikátorok
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
211 mm
Hosszúság méret
249 mm
Magasság méret
168,999999999999 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Mélység
112,6 mm