Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V46E400 - Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 400 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX400HB1 megszakító 400 A névleges árammal rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és kimagasló 75 kA szakítóképességgel bír 690 V AC hálózati feszültség mellett. A MicroLogic 6.3 E elektronikus kioldóegységgel szerelt változat átfogó LSIG védelmi funkciókat kínál: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), rövid késleltetésű zárlat elleni (S), pillanatnyi zárlat elleni (I) és földzárlat elleni (G) védelmekkel. A kioldóegység széles beállítási tartományt tesz lehetővé: a hosszú késleltetésű védelem 160-400 A között 9 fokozatban, a rövid késleltetésű védelem 1,5-10 x Ir között, a pillanatnyi zárlat elleni védelem 1,5-12 x In között, míg a földzárlat védelem 0,2-1 x In között állítható be. A készülék többféle neutrális védelmi beállítást is támogat: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), 1,6 x Ir (3D + OSN) vagy nincs védelem (3D).
A megszakító további fejlett funkciókat is kínál, mint például a termikus memória (20 perc a kioldás előtt és után), zóna-szelektív reteszelés (ZSI) és átfogó energiamérési képességek. Az LCD kijelzővel ellátott készülék valós idejű adatokat szolgáltat, többek között energia mérést, idő-bélyegzett eseménynaplókat és állapotjelzéseket. A helyi jelzések között megtalálható a zöld villogó LED (üzemkész állapot), valamint a piros (105% Ir) és narancssárga (90% Ir) LED-ek túlterhelés esetén. Emellett a megszakító szigetelési feszültsége 800 V AC, impulzus-állósága pedig 8 kV. A készülék mechanikai élettartama 15000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 3000-12000 ciklus között változik.
A ComPacT NSX400HB1 megszakító kompakt méretekkel rendelkezik (szélesség: 185 mm, magasság: 255 mm, mélység: 110 mm), és többféle szerelési pozícióban telepíthető: vízszintesen és függőlegesen, valamint hátlapra rögzítve. A megszakító környezeti működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, és 2000 m tengerszint feletti magasságig teljes terhelhetőséggel, 2000-5000 m között pedig csökkentett terheléssel üzemeltethető. IP40 védettségi szintje és IK07 ütésállósága további biztonságot nyújt. A C40V46E400 cikkszámú készülék tökéletes választás nagy megbízhatóságú, kritikus villamos elosztó rendszerekhez, ahol a fejlett védelmi és mérési funkciók egyaránt fontosak.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V46E400 - Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 400 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX400HB1
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíciója: Bal oldali
Villamos jellemzők
Névleges áramerősség: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en, 80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en, 75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en
Szakítóképesség kódja: HB1 75 kA 690 V AC
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi zárlati megszakítóképesség: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz-en, 80 kA 525 V AC 50/60 Hz-en, 75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Kioldóegység beállítási értéke: 400 A 40 °C-on
Rövid késleltetésű védelem beállítási tartománya Isd: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya Ii: 1,5...12 x In
Földzárlat védelem beállítási tartománya Ig: 0,4...1 x In In = 40 A esetén, 0,2...1 x In In > 40 A esetén, Ig engedélyezés be/ki
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Fizikai jellemzők
Irányítási mód: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Kijelző típus: LCD kijelző
Szélesség: 185 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Nettó súly: 7,9 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelem: II-es osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
203 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V