Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V36E400 - Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX400HB1 megszakító egy kompakt, mégis rendkívül nagy teljesítményű áramköri megszakító, amely kifejezetten elosztóhálózatok védelmére lett kifejlesztve. A C40V36E400 típusszámú készülék 3 pólusú kivitelben készül, 400 A névleges áramerősséggel 40 °C környezeti hőmérsékleten, és kiemelkedő, 75 kA megszakítási képességgel rendelkezik 690 V AC feszültségen.
A ComPacT NSX400HB1 különleges tulajdonsága a rendkívüli megbízhatóság. Mechanikai élettartama 15 000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 12 000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 6000 ciklus 440 V In terhelésnél, 6000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél, és 3000 ciklus 690 V In terhelésnél. A megszakító IP40 védelmi szinttel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 fokú ütésállósággal az IEC 62262 szabvány alapján. A készülék -25 és +70 °C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig használható teljesítménycsökkenés nélkül.
A C40V36E400 megszakító kiváló kommunikációs képességekkel is rendelkezik: LCD kijelzővel van felszerelve, amely energiamérési adatokat jelenít meg. A készülék képes védelmi és riasztási beállításokat, időbélyeggel ellátott eseménynaplókat, energiafogyasztási adatokat, teljesítményminőségi mutatókat, pillanatnyi és igény szerinti értékeket, karbantartási indikátorokat, valamint áramerősségi és teljesítmény-igény adatokat továbbítani. A megszakító zóna szelektív reteszeléssel (ZSI) is rendelkezik, ami növeli a védelmi rendszer intelligenciáját. Fizikai méretei kompaktak: 140 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység, 6,05 kg nettó tömeggel. A Schneider Electric ComPacT NSX400HB1 C40V36E400 megszakító kiváló választás olyan ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol megbízható teljesítményre és fejlett védelmi funkciókra van szükség.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V36E400 -Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 400 A, 3P3d műszaki adatok
Fő tulajdonságok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400HB1
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIG
Védelem típusa:
L: túlterhelés ellen (hosszú késleltetésű)
S: rövid késleltetésű zárlat ellen
I: pillanatnyi zárlat ellen
G: földzárlat ellen
Kioldóegység névleges értéke: 400 A 40 °C-on
Beállítási lehetőségek
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 160...400 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Állítható
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]:
15...400 s 1,5 x Ir-nél
0,5...16 s 6 x Ir-nél
0,35...11 s 7,2 x Ir-nél
Hőmemória: 20 perc kioldás előtt és után
Műszaki jellemzők
Vezérlés típusa: Átkapcsoló
Megszakító felszerelési módja: Rögzített
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 19,2 W
Rögzítési alap: Hátlap
Felszerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátsó oldalon sík
Csatlakozások: Felső és alsó csatlakozás elöl
Csatlakozási távolság: 45 mm
Méretek és tömeg
Szélesség: 140 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Nettó tömeg: 6,05 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V