Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V32M320 - Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító 3 pólussal és 3D védelemmel rendelkezik, névleges árama 320 A 65 °C-on. Maximális üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz. A készülék kiemelkedő megszakítási kapacitással rendelkezik: 85 kA Icu 500 V AC-nél, 80 kA Icu 525 V AC-nél és 75 kA Icu 660/690 V AC-nél az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ez az HB1 75 kA 690 V AC megszakítási kapacitási kód teszi igazán robusztussá és alkalmassá nagyobb ipari alkalmazásokhoz. A készülék leválaszthatósági funkciója megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, felhasználási kategóriája A, ami szélesebb alkalmazási lehetőségeket biztosít.
A megszakító MicroLogic 2.3 M elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSoI védelmi funkciókat kínál: hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem fix késleltetéssel (So), és pillanatnyi zárlati védelem (I). Ez a konfiguráció kifejezetten motorvédelmi alkalmazásokhoz optimalizált. A kioldóegység hosszú késleltetésű védelme (Ir) 9 beállítási ponttal rendelkezik, és 160-320 A tartományban állítható. A rövid késleltetésű zárlati védelem (Isd) szintén 9 beállítással rendelkezik, és 5-13 x Ir tartományban állítható. A pillanatnyi zárlati védelem (Ii) fix értékre, 4800 A-re van beállítva. Ezen felül a megszakító fázisvédelmi funkciót is kínál a motor kiegyensúlyozatlan terhelés elleni védelméhez. A termikus memória 20 percig megmarad kioldás előtt és után, ami további védelmet nyújt a rendszeresen ismétlődő túlterhelésekkel szemben.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V32M320 - Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX400HB1
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 320 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválaszthatósági alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítási kapacitás: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-nél, megfelelve az IEC 60947-2-nek
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-nél, megfelelve az IEC 60947-2-nek
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-nél, megfelelve az IEC 60947-2-nek
Megszakítási kapacitás kódja: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3 M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Emelő
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási kapacitás: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz-nél, megfelelve az IEC 60947-2-nek
80 kA 525 V AC 50/60 Hz-nél, megfelelve az IEC 60947-2-nek
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-nél, megfelelve az IEC 60947-2-nek
Mechanikai tartósság: 15000 ciklus
Elektromos tartósság: 12000 ciklus 440 V In/2-nél
6000 ciklus 440 V In-nél
6000 ciklus 690 V In/2-nél
3000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 19,2 W
Rögzítés és csatlakozás
Rögzítési alátámasztás: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátsó sík felület
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 45 mm
Védelmi funkciók
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
So: rövid idejű zárlati védelem fix késleltetéssel
I: pillanatnyi zárlati védelem
Kioldóegység névleges áramerőssége: 320 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 20, 10, 5
Kiegészítő motorvédelem: Fázis kiegyensúlyozatlanság
Védelmi beállítások
Hosszú idejű működésbe lépési beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú idejű védelem működésbe lépési beállítási tartománya: 160...320 A
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1-nek
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529-nek
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262-nek
Környezeti levegő hőmérséklete működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklete tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000 m...5000 m leértékeléssel
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Nettó tömeg: 6,05 kg
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
160 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm