Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40R45E400 - Megszakító NSX400R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.3 E kioldóegység 400 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX400R egy professzionális kialakítású megszakító, amely 200 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen. Ez a C40R45E400 cikkszámú készülék 4 pólusú kivitelben készült, és MicroLogic 5.3E elektronikus kioldóegységgel van felszerelve 400 A névleges áramerősséggel. A termék ideális választás ipari és kereskedelmi épületek villamos rendszereinek védelmére, különösen nagy megszakítóképességet igénylő alkalmazásokhoz.
A megszakító kiemelkedő műszaki jellemzői közé tartozik a 690 V AC üzemi feszültség, valamint a különböző feszültségszinteken mutatott magas megszakítóképesség: 200 kA 220/240 V, 380/415 V és 440 V AC hálózaton, 80 kA 500 V AC-n, 65 kA 525 V AC-n, illetve 45 kA 660/690 V AC feszültségen. A készülék szigetelési feszültség értéke 800 V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV. A megszakító alkalmas leválasztásra is az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint, és A kategóriájú felhasználási besorolással rendelkezik.
Mechanikai szempontból a megszakító 15000 működési ciklus élettartammal rendelkezik, míg elektromos szempontból teljes terhelésen 690 V-on 3000 ciklust, fél terhelésen 6000 ciklust garantál. A készülék méretei: 185 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység, tömege pedig 7,9 kg. Fix rögzítésű kivitelben készül, és vízszintesen vagy függőlegesen is felszerelhető. Környezeti működési hőmérséklet-tartománya -25 és +70 °C között van, és 2000 m tengerszint feletti magasságig teljes terheléssel, 5000 m-ig pedig csökkentett terheléssel használható. IP40 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40R45E400 - Megszakító NSX400R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.3 E kioldóegység 400 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX400R
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Névleges áram [In]: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Használati kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, 200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, 200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, 80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, 65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, 45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség kódja: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.3 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSI
Működtetés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési módja: Fix
Kioldóegység névleges értéke: 400 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás típusa Ir: Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelmi kioldás tartománya [Ir]: 160...400 A
Hosszú késleltetésű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Állítható
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű kioldás típusa Isd: Állítható 9 beállítás
Rövid késleltetésű védelmi kioldás tartománya [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelmi késleltetés beállítási típusa tsd: Állítható 5 beállítás
Rövid késleltetésű késleltetés beállítási tartománya [tsd]: 0...0,4 s I²t=off, 0,1...0,4 s I²t=on
Pillanatnyi védelem kioldás beállítási típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási tartománya [Ii]: 1,5...12 x In
Földzárlat elleni védelem: Nélküle
Zóna-szelektív reteszelés ZSI: Van
Egyéb jellemzők
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2, 6000 ciklus 440 V In, 6000 ciklus 690 V In/2, 3000 ciklus 690 V In
Pólus teljesítményvesztesége: 19,2 W
Szerelési alátámasztás: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Laposan a hátoldalon
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 45 mm
Slotok száma: 6 slot
Méretek
Szélesség (Sz): 185 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (M): 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
203 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V