Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40R36E400 - Megszakító NSX400R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú C40R36E400 típusú megszakító egy kompakt, nagy teljesítményű védelmi eszköz, amely kifejezetten ipari és elosztóhálózati alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. Ez a 3 pólusú (3P) megszakító 400 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és kivételes rövidzárlati megszakítóképességet (200 kA/415 VAC) kínál, amely a legszigorúbb ipari környezetek követelményeinek is megfelel.
A megszakító működési jellemzői között szerepel a 400 A névleges áram 40 °C-on, 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültség, valamint az EN/IEC 60947-2 szerinti szigetelési alkalmasság. Rendkívül magas megszakítóképességgel bír különböző feszültségszinteken: 200 kA 220/240 V, 380/415 V és 440 V AC esetén, 80 kA 500 V AC-nél, 65 kA 525 V AC-nél és 45 kA 660/690 V AC feszültségnél. Mechanikai élettartama 15000 ciklus, míg elektromos tartóssága a terheléstől függően 3000-12000 ciklus között változik.
A ComPacT NSX400R szerelése fix típusú, és mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető. A front csatlakozós kialakítás 45 mm-es csatlakozási távolsággal rendelkezik. A készülék méretei: 140 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység, nettó tömege 6,05 kg. Környezetvédelmi szempontból a megszakító széles hőmérsékleti tartományban használható (-25…70 °C üzemi és -40…85 °C tárolási hőmérséklet), IP40 védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, valamint akár 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül üzemeltethető.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40R36E400 -Megszakító NSX400R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 400 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékvonal: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400R
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kódja: R 200 kA 415 V AC
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Védelmi típus:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetés)
S: rövidzárlat elleni rövid késleltetésű védelem
I: azonnali rövidzárlat elleni védelem
G: földzárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges áram: 400 A 40 °C-on
Beállítási tartományok
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozat
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 160...400 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Állítható
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]:
15...400 s 1.5 x Ir értéknél
0.5...16 s 6 x Ir értéknél
0.35...11 s 7.2 x Ir értéknél
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Felső csatlakozás: Front
Alsó csatlakozás: Front
Csatlakozási távolság: 45 mm
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (Mé): 110 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V