Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40R32M320 - Megszakító NSX400R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX400R megszakító 2.3 M 320A 3P C40R32M320 Schneider
Ez a ComPacT NSX400R egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 200 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz-en és 45 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz-en. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2,3 M kioldó egységet tartalmaz, 320A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2,3 M kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint rögzített azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX400R a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
163 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm