Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40N44V400 - Megszakító NSX400N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 400 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék névleges árama 400 A 40°C környezeti hőmérsékleten, névleges üzemi feszültsége 440 V AC 50/60 Hz. A megszakító AC hálózatokhoz alkalmazható, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabvány szerinti leválasztási követelményeknek. Lekapcsolóképessége kiemelkedő, ami változó értékeket mutat a különböző feszültségszinteken: 85 kA 220/240 V AC esetén, 50 kA 380/415 V AC esetén, 42 kA 440 V AC esetén, egészen 10 kA-ig 660/690 V AC esetén. A C40N44V400 megszakító N besorolású, ami 50 kA lekapcsolóképességet jelent 415 V AC feszültségen.
A készülék MicroLogic 4.3 típusú elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely többféle védelmi funkciót biztosít: hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem fix késleltetéssel (So), pillanatnyi zárlati védelem (I) és földzárlat védelem (R). A túlterhelésvédelem beállítása 9 fokozatban állítható 160-400 A tartományban, míg a rövid késleltetésű zárlati védelem 1,5-10 x Ir tartományban állítható. A pillanatnyi zárlati védelem fixált 4800 A értékre. A földzárlat-védelem érzékenysége széles tartományban állítható: 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A és 10 A között, valamint a földzárlat-védelmi késleltetés is beállítható 0 ms-től 1 s-ig. A termék Class A besorolású földzárlatvédelemmel rendelkezik.
Mechanikai tartósság szempontjából a megszakító 15000 működési ciklust teljesít, míg elektromos tartóssága 12000 ciklus 440 V In/2 esetén, illetve 6000 ciklus 440 V In terhelésnél. A megszakító ellenállási kategóriája A, és fix kivitelben szerelhető, alkalmas vízszintes és függőleges, valamint hátlapra történő felszerelésre. A csatlakozások elől találhatók, a csatlakozási osztás 45 mm.
A megszakító helyi jelzőrendszere háromszínű LED kijelzővel rendelkezik: villogó zöld LED jelzi a működésre kész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90%-os túlterhelést. A készülék méretei: szélesség 185 mm, magasság 255 mm, mélység 110 mm. Környezetvédelmi szempontból a megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Üzemi hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklet-tartománya -50°C és +85°C között. A Schneider Electric ComPacT NSX400N megszakító C40N44V400 típusa ideális választás minden olyan alkalmazáshoz, ahol megbízható, nagy teljesítményű és sokoldalú védelmi rendszerre van szükség.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40N44V400 - Megszakító NSX400N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 400 A, 4P4d műszaki adatok
Alap jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX400N
Termék vagy alkatrész típusa: Hibaáram-védelmi megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
42 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Vezérlés típusa: Billenőkar
Megszakító szerelési módja: Fix
Kiegészítő
Névleges szigetelési feszültség: 500 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: 85 kA 220/240 V AC, 50 kA 380/415 V AC, 42 kA 440 V AC esetén
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén, 6000 ciklus 440 V In esetén
Teljesítményfelvétel pólusonként: 25,6 W N, L1 és L3; 22,4 W L2
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Kioldóegység beállítások
Hosszú késleltetésű kioldás beállítása: 9 fokozatban állítható, 160-400 A tartományban
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés típusa: Fix
Nullavezető védelmi beállítása: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű zárlati védelem beállítása: 1,5-10 x Ir
Pillanatnyi zárlati védelem beállítása: Fix, 4800 A
Földzárlat védelem
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztálya: A osztály
Földzárlat védelem érzékenységi beállítása: Állítható, 300 mA - 10 A tartományban
Földzárlat védelem késleltetési beállítása: Állítható, 0 ms - 1 s tartományban
Fizikai jellemzők
Szélesség (W): 185 mm
Magasság (H): 255 mm
Mélység (D): 110 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leminősítés nélkül, 2000...5000 m leminősítéssel
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
288 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V