Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40N32D250 - Megszakító NSX400N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D Micrologic 2.3 250A NSX400N komplett megszakító C40N32D250 Schneider
Ez a ComPacT NSX400N egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 50 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2.3 kioldó egységet tartalmaz, 250A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2.3 kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX400N a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
148 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V