Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40N31M320 - Megszakító NSX400N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D Micrologic 1.3 M 320A NSX400N komplett megszakító C40N31M320 Schneider
Ez a ComPacT NSX400N egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 50 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 1,3 M kioldó egységet tartalmaz, 320A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 1,3 M kioldóegység állítható rövid távú védelmet és fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX400N a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm