Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H42D400 - Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 400 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX400H egy nagy teljesítményű, négy pólusú megszakító, amely kimagasló védelmi funkciókat kínál ipari és kereskedelmi elektromos rendszerekhez. Ez a C40H42D400 cikkszámú megszakító 70 kA megszakítási kapacitással rendelkezik 415 VAC feszültségen, ami kiváló megoldássá teszi magas zárlati áramú alkalmazásokhoz.
A ComPacT NSX400H megszakító MicroLogic 2.3 elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely 400 A névleges áramerősséggel működik 40 °C környezeti hőmérsékleten. A kioldóegység LSoI védelmi funkciókkal rendelkezik, amelyek magukban foglalják a hosszú késleltetésű túlterhelés elleni védelmet (L), a rövid késleltetésű zárlat elleni védelmet (So) és a pillanatnyi zárlat elleni védelmet (I). A túlterhelés elleni védelem (Ir) 160-400 A között állítható 9 különböző beállítással, míg a rövid késleltetésű zárlat elleni védelem (Isd) 1,5-10 x Ir között állítható, szintén 9 különböző beállítással. A pillanatnyi zárlat elleni védelem (Ii) fix értéke 4800 A.
A C40H42D400 megszakító 690 V AC névleges üzemi feszültséggel rendelkezik 50/60 Hz frekvencián, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. A készülék alkalmas leválasztásra is ugyanezen szabvány szerint. A megszakító kimagasló megszakítóképességgel rendelkezik különböző feszültségszinteken: 100 kA 220/240 V AC-nél, 70 kA 380/415 V AC-nél, 65 kA 440 V AC-nél, 50 kA 500 V AC-nél, 35 kA 525 V AC-nél, és 20 kA 660/690 V AC-nél, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ugyancsak rendelkezik UL minősítéssel is: 85 kA 240 V AC-nél, 65 kA 480 V AC-nél és 20 kA 600 V AC-nél a UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően.
A műszaki paraméterek között fontos megemlíteni a 800 V AC névleges szigetelési feszültséget és a 8 kV névleges lökőfeszültség-állóságot. A megszakító mechanikai élettartama 15000 ciklus, míg elektromos élettartama különböző terhelési feltételek mellett 3000-12000 ciklus között változik. A pólusonkénti teljesítményveszteség 19,2 W. A helyi jelzőrendszer egy villogó zöld LED-del jelzi az üzemkész állapotot, valamint piros LED jelzi a 105%-os túlterhelést és narancssárga LED a 90%-os túlterhelést. A készülék IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Működési hőmérséklettartománya -25 és +70 °C között van, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig használható teljesítménycsökkenés nélkül. Méretei: 185 mm széles, 255 mm magas és 110 mm mély, nettó tömege 7,9 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H42D400 - Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 400 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Névleges áram: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási kapacitások
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz a UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz a UL 60947-4-1 szerint
20 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz a UL 60947-4-1 szerint
Megszakítási kapacitás kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén, 6000 ciklus 440 V In esetén, 6000 ciklus 690 V In/2 esetén, 3000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 19,2 W
Rögzítési alap: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos a hátsó oldalon
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 45 mm
Védelmi beállítások
Kioldóegység névleges árama: 400 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa Ir (hővédelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú késleltetésű védelem kioldás beállítási tartománya: 160...400 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Nullavezeték védelmi beállítása: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldás beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítással
Rövid késleltetésű védelem kioldás beállítási tartománya: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Fix
Pillanatnyi védelem kioldás beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldás beállítási tartománya: 4800 A
Fizikai jellemzők és környezeti feltételek
Szélesség: 185 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Környezeti működési hőmérséklet: -25...70 °C
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V