Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H42D250 - megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P4D Micrologic 2.3 250A NSX400H komplett megszakító C40H42D250 Schneider
Ez a ComPacT NSX400H egy komplett 4P 4d fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 70 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2.3 kioldó egységet tartalmaz, 250A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2.3 kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 4 pólusú változat (185 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX400H a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
300 mm
Magasság méret
216 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V