Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H34V400 - Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX400 megszakító 3P 70kA Micrologic 4.3 Vigi kioldóegység 400A 3P3D C40H34V400 Schneider
Ez a ComPacT NSX400H egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 70 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Ez a termék egy 400 A-es besorolású elektronikus MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegységet tartalmaz, beépített állítható földzárlat-védelemmel. A MicroLogic 4.3 Vigi állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet is biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX400H a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
160 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V