Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H32D400 - Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX400H megszakító egy csúcsminőségű áramköri megszakító, amely kifejezetten elosztóhálózatok védelmére lett kifejlesztve. Ez a C40H32D400 típusú, 3 pólusú kivitel 400 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és a fejlett MicroLogic 2.3 elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely komplex védelmi funkciókat biztosít.
A ComPacT NSX400H kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik, köztük 70 kA megszakítóképességgel 415 VAC feszültségen, ami kiváló védelmet biztosít rövid zárlat esetén. A készülék rendkívül sokoldalú, mivel különböző feszültségszinteken is magas megszakítóképességgel bír: 100 kA 220/240 V AC-nél, 65 kA 440 V AC-nél, 50 kA 500 V AC-nél, 35 kA 525 V AC-nél, valamint 20 kA 660/690 V AC feszültségen. Ez teszi lehetővé alkalmazását különböző ipari környezetekben és infrastruktúrákban, ahol megbízható áramkörvédelemre van szükség. A megszakító megfelel az IEC 60947-2 szabványnak, és UL 60947-4-1 tanúsítvánnyal is rendelkezik különböző feszültségszinteken.
A MicroLogic 2.3 elektronikus kioldóegység LSoI védelmi funkciókat kínál: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű védelmet (L), rövid idejű zárlat elleni védelmet fix késleltetéssel (So), valamint azonnali zárlat elleni védelmet (I). A túlterhelés-védelem (Ir) 160-400 A tartományban állítható, 9 különböző beállítással. A rövid idejű védelem (Isd) ugyancsak 9 beállítással rendelkezik, és 1,5-10 x Ir tartományban állítható. Az azonnali védelem (Ii) fix 4800 A értékre van beállítva. A termék rendelkezik hőmemória funkcióval is, amely 20 percig a kioldás előtt és után is aktív marad. A kioldóegység LED-es jelzőrendszere segítségével könnyen nyomon követhető az üzemállapot: zöld villogó LED jelzi a működésre kész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90%-os túlterhelést.
A ComPacT NSX400H kiviteli szempontból is figyelemre méltó: rögzített kivitelű, 140 mm széles, 255 mm magas és 110 mm mély, tokozottsága IP40 az IEC 60529 szabvány szerint, ütésállósága pedig IK07 az IEC 62262 szabvány szerint. Az eszköz széles hőmérsékleti tartományban (-25...70 °C) működőképes, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható. A Schneider Electric C40H32D400 megszakító Toggle típusú működtetővel rendelkezik, első csatlakozással mind a felső, mind az alsó oldalon, és 45 mm-es csatlakozási távolsággal. Mechanikai élettartama 15000 ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 3000-12000 ciklus között változik.
ComPacT NSX400H műszaki adatok
Alapjellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400H
Termék- vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztási alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Használati kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
20 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
20 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképességi kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító szerelési módja: Rögzített
Kioldóegység névleges értéke: 400 A 40 °C-on
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (hosszú idejű)
So: rövid idejű zárlat elleni védelem fix késleltetéssel
I: azonnali zárlat elleni védelem
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú idejű védelmi kioldási beállítási tartomány [Ir]: 160...400 A
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Rögzített
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 400 s 1,5 x Ir értéknél
16 s 6 x Ir értéknél
11 s 7,2 x Ir értéknél
Hőmemória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelmi kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítással
Rövid idejű védelmi kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelmi késleltetés beállítási típusa tsd: Rögzített
Azonnali védelmi kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
Azonnali védelmi kioldási beállítási tartomány [Ii]: 4800 A
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (M): 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V