Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H32D250 - Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú C40H32D250 típusú megszakító egy rendkívül megbízható és sokoldalú áramvédelmi berendezés, amely elsősorban az ipari és kereskedelmi létesítmények elosztóhálózatainak védelmére szolgál. A NSX400H típusú 3 pólusú megszakító 250 A névleges áramerősséggel és kiemelkedő, 70 kA-es megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen.
A készülék lelke a MicroLogic 2.3 elektronikus kioldóegység, amely intelligens védelmi funkciókat biztosít. Az LSoI védelem magában foglalja a hosszú késleltetésű túlterhelésvédelmet (L), a rövid késleltetésű zárlati védelmet (So), valamint az azonnali zárlati védelmet (I). Ez a komplex védelmi rendszer biztosítja, hogy a berendezés minden lehetséges túláram és zárlati eseménynél megfelelően reagáljon, miközben fenntartja a szelektivitást a védelmi láncban. A túlterhelésvédelmi beállítási tartomány (Ir) 70-250 A között 9 fokozatban állítható, míg a rövid késleltetésű zárlati védelem (Isd) 1,5-10-szeres Ir értékre állítható be szintén 9 fokozatban. Az azonnali zárlati védelem (Ii) fix 3000 A értéken van beállítva.
A ComPacT NSX400H kiemelkedő teljesítményt nyújt különböző hálózati feltételek mellett. A megszakítóképesség (Icu) különböző feszültségszinteken: 100 kA 220/240 V AC, 70 kA 380/415 V AC, 65 kA 440 V AC, 50 kA 500 V AC, 35 kA 525 V AC és 20 kA 660/690 V AC esetén, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A készülék továbbá UL 60947-4-1 szerint is minősített 85 kA-es megszakítóképességgel 240 V AC, 65 kA 480 V AC és 20 kA 600 V AC feszültségen. A terhelésszakaszolási alkalmasság (Ics) a legtöbb feszültségszinten megegyezik a megszakítóképességgel (Icu), ami kiemelkedő teljesítményt jelez.
A megszakító 800 V AC szigetelési feszültséggel és 8 kV impulzus-állószilárdsággal rendelkezik. Az üzemi hőmérséklet-tartomány -25°C és +70°C között van, ami széles alkalmazási lehetőséget biztosít különböző környezetekben. A készülék IP40-es védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szabványnak megfelelően.
A C40H32D250 megszakító mechanikai élettartama 15 000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 3 000 - 12 000 ciklus között változik. A fix rögzítésű készülék vízszintes vagy függőleges helyzetben szerelhető, elülső oldali csatlakozásokkal. Különleges jellemzője a helyi állapotjelzés, amely villogó zöld LED-del jelzi az üzemkész állapotot, valamint piros és narancssárga LED-ekkel a túlterhelést (105% Ir, illetve 90% Ir értékeknél). A megszakító fizikai méretei: 140 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H32D250 - Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 250 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX400H
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áramerősség [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: H 70 kA 415 V AC
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus állószilárdság [Uimp]: 8 kV
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység besorolás: 250 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldó beállítási típusa Ir (termikus védelem): 9 fokozatban állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 70...250 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási típusa Isd: 9 fokozatban állítható
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tsd: Fix
Azonnali védelem kioldási beállítási típusa Ii: Fix
Azonnali védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 3000 A
Műszaki adatok
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén, 6000 ciklus 440 V In esetén, 6000 ciklus 690 V In/2 esetén, 3000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 19,2 W
Szerelési támasz: Alaplemez
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Laposan a háton
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 45 mm
Nyílások száma: 6
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (Mé): 110 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegő hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
175 mm
Hosszúság méret
310 mm
Magasság méret
289 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V