Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F42D400 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 400 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX400F kiemelkedő szakítókapacitással büszkélkedhet: 36 kA 380/415 V AC feszültségen (IEC 60947-2 szabvány szerint), amely biztosítja a megbízható működést még szélsőséges rövidzárlati körülmények között is. Névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, névleges szigetelési feszültsége 800 V AC, míg névleges lökőfeszültség-állósága 8 kV. A megszakító váltakozó áramú hálózatokban használható, és alkalmas leválasztásra is az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Az eszköz előlapján II-es érintésvédelmi osztálynak felel meg, IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. A megszakító működési hőmérséklet-tartománya rendkívül széles: -25°C-tól +70°C-ig terjed, így különböző környezeti feltételek mellett is megbízhatóan működik.
A ComPacT NSX400F C40F42D400 fizikai jellemzői is figyelemre méltóak: szélessége 185 mm, magassága 255 mm, mélysége 110 mm, tömege 7,9 kg. Fix rögzítésű kivitelben készül, és mind vízszintesen, mind függőlegesen szerelhető. A csatlakozások elöl találhatók, a csatlakozási osztás 45 mm. Mechanikai élettartama 15000 ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől és feszültségtől függően 3000-12000 ciklus között változik. A megszakító különböző pólusvédelmi beállításokat tesz lehetővé: 4D (mind a négy pólus védett), 3D + N/2 (három pólus teljes védelemmel, a nullavezető 50%-os védelemmel) vagy 3D (csak három pólus védett, a nullavezető védelem nélkül). A Schneider Electric ComPacT NSX400F megszakító ideális választás ipari létesítmények, kereskedelmi épületek és kritikus infrastruktúrák elosztóhálózatainak védelméhez, ahol a megbízhatóság és a pontos védelmi funkciók elengedhetetlenek.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F42D400 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 400 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400F
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nullavezető helyzete: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítóképesség (Icu):
40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
36 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
30 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
25 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
20 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
85 kA 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
35 kA 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
20 kA 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
Szakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Kioldó típusa: L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetésű)
So: rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelem rögzített késleltetéssel
I: pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem
Kioldóegység besorolás: 400 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa: Állítható 9 beállítással
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya: 160...400 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa: Rögzített
Nullavezető védelem beállítása: 0,5 × Ir (3D + N/2), 1 × Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem beállítási típusa: Állítható 9 beállítással
Rövid késleltetésű védelem beállítási tartománya: 1,5...10 × Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa: Rögzített
Pillanatnyi védelem beállítási típusa: Rögzített
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya: 4800 A
Műszaki jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési módja: Rögzített
Szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Üzemi szakítóképesség (Ics): Megegyezik a megszakítóképességgel (Icu)
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén, 6000 ciklus 440 V In esetén, 6000 ciklus 690 V In/2 esetén, 3000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 19,2 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátoldalra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 45 mm
Jelzések
Méretek
Szélesség: 185 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V